Kalender 2018    
  [ Back ]     
(*indicatief)
Date Activity Club - info Start Green  fee (*)  HCP Coördi-     nator Flights remarks sponsor
oeste Kop                
zat 6-jan wintercup GS 12:00   0 - 45 danny 10 1x12 holes GalaxyTravel&Golflounge
zat 13-jan wintercup GS 12:00   0 - 45 danny 10 1x12 holes GalaxyTravel&Golflounge
zat 20-jan wintercup GS 13:00   0 - 45 danny 10 1x12 holes GalaxyTravel&Golflounge
don 25-jan nieuwjaarsreceptie GS 19:30-21:30     GS      
vrij 26-jan wintercup GS 13:00   0 - 45 jan 10 1x12 holes GalaxyTravel&Golflounge
zon 4-feb wintercup GS 13:00   0 - 45 jan 10 1x12 holes GalaxyTravel&Golflounge
vrij 9-feb wintercup GS 13:00   0 - 45 danny 10 1x12 holes GalaxyTravel&Golflounge
zat 10-feb t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 10-feb Coldcup Dunkerque 11:00 37 0 - 36 ignace 8    
zon 11-feb theorie examen GS 10:30     eric      
don 15-feb wintercup GS 13:00   0 - 45 paul 10 1x12 holes GalaxyTravel&Golflounge
zat 24-feb wintercup GS 13:00   0 - 45 sabine 10 1x12 holes GalaxyTravel&Golflounge
din 27-feb gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 3-mrt t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 3-mrt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zon 4-mrt wintercup GS 14:00   0 - 45 ignace 10 1x12 holes GalaxyTravel&Golflounge
din 6-mrt men's Golf du Sart 13:00 35 0 - 36 luc 10    
woe 7-mrt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
vrij 9-mrt Finale Matchplay Indoor GSG GS 16:00     danny      
vrij 9-mrt wintercup GS 15:00   0 - 45 danny 10 1x12 holes GalaxyTravel&Golflounge
vrij 9-mrt swing off en prijsuitreiking winter cup om 19h00         (+ trekking matchplay clubkampioenschap)
zat 10-mrt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zat 10-mrt weekend+rabbits+jeugd l'Empereur 10:00 66/38 0 - 45 eric 18 + 6 18h+2x9h  
woe 14-mrt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
don 15-mrt t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 17-mrt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zon 18-mrt initiatie (kennismaking) GS 10:00     SC      
din 20-mrt gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 21-mrt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
woe 21-mrt seniors & members Golf du Sart 11:00   0 - 36 paul 18    
vrij 23-mrt ladies kickoff GS 15:00   0 - 45 sabine 10 1x12 holes  
zat 24-mrt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zat 24-mrt weekend Dunkerque 10:00 37/33 0 - 45 ignace 15+6 18h+2x9h  
woe 28-mrt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
vrij 30-mrt weekend drongen GS 15:30   0 - 45 danny 10 1x12 holes  
vrij 30-mrt prijsuitreiking maand GS 19:30     SC      
zat 31-mrt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zat 31-mrt weekend Oostburg 10:00 47 0 - 36 eric 20    
zon 1-apr weekend drongen GS 14:00   0 - 45 alexis 10 1x12 holes  
zon 1-apr theorie examen GS 10:30     eric      
maa 2-apr weekend drongen sponsor day GS 14:00            
din 3-apr men's Bercuit 13:00 80 0 - 36 luc 10    
din 3-apr ladies day drongen GS 14:00   0 - 45 sabine 10 1x12 holes  
woe 4-apr seniors & members Rinkven  11:00   0 - 36 paul 18    
don 5-apr Jeugdstage don/vrij GS 09:45-17:00     jan      
vrij 6-apr regelavond  GS 19:30     eric      
zat 7-apr t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 7-apr weekend Goldcup Naxhelet 11:00 60 0 - 28 alexis 9    
zon 8-apr weekend drongen GS 14:00   0 - 45 eric 10 1x12 holes  
woe 11-apr jeugdwedstrijd/GVB GS 10:00   baanp. jan 4 1x9 holes  
zat 14-apr weekend+rabbits Lille Metropole 10:00 37/33 0 - 45 ignace 13 + 6 18h+2x9h  
zat 14-apr gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zon 15-apr opendeurdag GS 10:00-17:00     SC      
din 17-apr ladies De Kluizen 10:00 45 0 - 45 sabine 10 2X9 holes  
woe 18-apr Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
don 20-apr seniors & members Keerbergen 12:30   Se paul 18    
zat 21-apr rabbits & members+jeugd Ieper Open 10:00 35 0 - 45 luc 12 2X9 holes  
zat 21-apr weekend Le Vert Parc 10:00   0 - 36 alexis 13    
zat 21-apr Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zat 21-apr t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 21-apr interclub heren III / IV tbd       luc      
zon 22-apr interclub heren III / IV tbd       luc      
zon 22-apr brunch wedstrijd GS 9:30   0 - 45 ignace   1x12 holes  
din 24-apr gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 25-apr Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
vrij 27-apr seniors & memb.drongen GS 16:30   0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins
vrij 27-apr prijsuitreiking maand GS 20:30     SC      
zat 28-apr Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zat 28-apr gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 28-apr interclub heren III / IV tbd       luc      
zon 29-apr theorie examen GS 10:30     eric      
zon 29-apr jeugdwedstrijd/GVB GS 10:00   baanp. jan   1x9 holes  
zon 29-apr weekend  La Bawette 10:00 56 0 - 36 alexis 18    
din 1-mei senior clubkampioenschap Oudenaarde 10:00   0 - 28 paul 18    
woe 2-mei Jeugd Golf op School  GS 17:00-18:30     jan      
woe 2-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
vrij 4-mei ladies (+ members)  Palingbeek 12:00 52 0 - 44 sabine 18    
vrij 4-mei t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 5-mei weekend+rabbits Merignies 10:00   0 - 45 ignace 13 + 6 18h+2x9h  
zat 5-mei Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zon 6-mei initiatie (kennismaking) GS 10:00     SC      
maa 7-mei men's Royal Hainaut 13:00   0 - 36 luc 10    
woe 9-mei seniors & members Wouwse Plantage 13:00 62,5 0 - 36 paul 16    
woe 9-mei Jeugd Golf op School  GS 17:00-18:30     jan      
woe 9-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
don 10-mei brunch wedstrijd GS 9:30   0 - 45 ignace   1x12 holes  
zat 12-mei beker v.vlaanderen Waregem 8:27 55 0 - 36 eric 18    
zat 12-mei weekend Oudenaarde 9:00   0 - 36 alexis 18    
zat 12-mei Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zon 13-mei weekend drongen GS 14:00   0 - 45 danny 10 1x12 holes  
woe 16-mei Jeugd Golf op School  GS 17:00-18:30     jan      
woe 16-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
vrij 18-mei gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 18-mei jeugdwedstrijd/GVB GS 17:00   baanp. jan   1x9 holes  
zat 19-mei Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zat 19-mei rabbits & members+jeugd Ieper Open 10:00 35 0 - 45 ignace 12 2X9 holes  
zat 19-mei clubkampioenschap & weekend Palingbeek 8:20 60 0 - 36 eric 22 +stbf 0- 44  
zat 19-mei clubkampioen 2e ronde Palingbeek 14:00 60 0 - 18,4 eric 8   dames  hcp 28
zon 20-mei theorie examen GS 10:30     eric      
maa 21-mei weekend De Haenen 11:00 52,5 0 - 36 danny     captain's prize 1
woe 23-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
don 24-mei seniors & members La Bawette 13:30 56 0 - 36 paul 18    
vrij 25-mei gvb proef GS 17:00   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 25-mei demodag Callaway GS 9:00            
vrij 25-mei prijsuitreiking maand GS 20:30     SC      
zat 26-mei Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zat 26-mei 9th Ghent Academic Open Golf Tournament 4 wedstrijden     1x12 holes  
zon 27-mei    
woe 30-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
woe 30-mei ladies (+ members) Cleydael 11:00 45 0 - 44 sabine 18    
vrij 1-jun t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 2-jun Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zat 2-jun weekend+rabbits Mont Garni 10:00 60 0 - 36 eric 15 18h  
zon 3-jun weekend drongen GS 9:30   0 - 45 danny 10 1x12 holes  
din 5-jun men's Oostende 13:00 65 0 - 34 luc 10    
woe 6-jun jeugdwedstrijd/GVB GS 14:00-16:00   baanp. jan 4 1x9 holes  
woe 6-jun seniors & members Damme 13:04 70 0 - 45 paul 15 + 6 18h+2x9h  
vrij 8-jun men's day drongen GS 16:30   0 - 45 luc 10 1x12 holes  
zat 9-jun Jeugdlessen  GS 09:30-11:30     jan      
zat 9-jun weekend ladies tbd 11:00   0 - 32 sabine 5    
zon 10-jun weekend Goldcup Prise d'Eau 11:00 56 0 - 28 alexis 9    
zon 10-jun weekend drongen GS 13:30   0 - 45 danny 10 1x12 holes  
woe 13-jun ladies (+ members) Oudenaarde 12:00   0 - 45 sabine 18    
woe 13-jun Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
zat 16-jun weekend+rabbits+jeugd l'Empereur 10:00 66/38 0 - 45 danny 18 + 6 18h+2x9h  
zat 16-jun Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zon 17-jun initiatie (kennismaking) GS 10:00     SC      
woe 20-jun Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
vrij 22-jun ladies day drongen GS 16:30   0 - 45 sabine 10 1x12 holes  
vrij 22-jun prijsuitreiking maand GS 20:30     SC      
zat 23-jun gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 23-jun Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zon 24-jun weekend  Louvain-la-neuve 10:00 65 0 - 36 sabine 18    
woe 27-jun jeugdwedstrijd/GVB GS 14:00-16:00     jan      
don 28-jun seniors & members Oostende 14:10 65 0 - 34 paul 18    
vrij 29-jun t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
vrij 29-jun ladies (+ members) Koksijde 12:00 49,5/31,5 0 - 45 sabine 15 + 6 18h+2x9h  
zat 30-jun weekend Goldcup Rinkven  14:00   0 - 28 alexis 9    
zon 1-jul theorie examen GS 10:30     eric      
zon 1-jul weekend drongen GS 13:30   0 - 45 ignace 10 1x12 holes  
din 3-jul men's Wouwse Plantage 13:00 62,5 0 - 36 luc 10    
din 3-jul Jeugdstage di/wo GS 09:45-17:00     jan      
woe 4-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
woe 4-jul seniors & members Cleydael 12:16 45 0 - 34 paul 18    
don 5-jul Jeugdstage don/vrij GS 09:45-17:00     jan      
vrij 6-jul ladies day drongen GS 16:00   0 - 45 sabine 10 1x12 holes  
zon 8-jul weekend+rabbits+jeugd Lille Metropole 10:00 37/33 0 - 45 eric 18 + 6 18h+2x9h  
din 10-jul gvb proef  GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
don 12-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
vrij 13-jul men's day drongen GS 17:00   0 - 45 luc 10 1x12 holes  
zat 14-jul Scheldecup Oudenaarde 11:00     danny   TBD  
zat 14-jul weekend+rabbits+jeugd l'Empereur 10:00 66/38 0 - 45 alexis 18 + 6 18h+2x9h  
vrij 20-jul gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 20-jul seniors & memb.drongen GS 17:00   0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins
zat 21-jul weekend Palingbeek 10:00 60 0 - 36 eric 18    
don 26-jul seniors & members Waregem 9:57 55 0 - 44 paul 18    
vrij 27-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 28-jul weekend Goes 10:00 65 0 - 36 danny 16    
zon 29-jul weekend Royal Hainaut 10:00   0 - 44 ignace 16    
vrij 3-aug t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 4-aug weekend Oudenaarde 9:00   0 - 36 alexis 20    
zon 5-aug weekend drongen GS 13:30   0 - 45 luc 10 1x12 holes  
zon 5-aug initiatie (kennismaking) GS 10:00     SC      
din 7-aug men's Houthalen 13:00   0 - 36 luc 10    
woe 8-aug gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 10-aug seniors team  du Brigode 11:00   0 - 36 paul 18    
zon 12-aug weekend & Rabbits Arras 10:00 63/21 0 - 45 alexis 8 + 3 18h+2x9h  
woe 15-aug weekend GS 10:00 & 14:00   0 - 36 danny 10   captain's prize 2
vrij 17-aug seniors & memb.drongen GS 16:30   0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins
vrij 17-aug prijsuitreiking maand GS 20:00     SC      
zat 18-aug t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 18-aug rabbits & members Ieper Open 9:30 35 0 - 45 jan 12 2X9 holes  
zon 19-aug theorie examen GS 10:30     eric      
zon 19-aug weekend Goldcup Henri Chapelle 11:00   0 - 28 ignace 9    
din 21-aug ladies day drongen GS 14:00   0 - 45 sabine 10 1x12 holes  
don 23-aug seniors & members Koksijde 10:00 49,5/31,5 0 - 45 paul 13+6 18h+2x9h Dany Cappelle
vrij 24-aug men's day drongen GS 16:00   0 - 45 luc 10 1x12 holes  
zat 25-aug Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zat 25-aug weekend Mérignies 10:00 50 0 - 44 ignace 18    
zat 25-aug weekend Oostburg 10:00 67 0 - 36 alexis 20    
don 30-aug Jeugdstage don/vrij GS 09:45-17:00     jan      
don 30-aug gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 31-aug men's day drongen GS 15:30   0 - 45 luc 10 1x12 holes  
zat 1-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zat 1-sep weekend Falnué 10:00 63 0 - 36 alexis 10    
zon 2-sep initiatie (kennismaking) GS 10:00     SC      
zon 2-sep jeugdwedstrijd/GVB GS 10:00     jan      
woe 5-sep men's Bossenstein 13:00   0 - 36 luc 10    
woe 5-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
vrij 7-sep ladies (+ members) Waregem 12:03 55 0 - 44 sabine 18    
zat 8-sep t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 8-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zat 8-sep weekend+rabbits Lille Metropole 10:00 37/33 0 - 45 danny 13 + 6 18h+2x9h  
zon 9-sep weekend Goldcup Stippelberg 11:00   0 - 28 ignace 9    
woe 12-sep seniors & members Oudenaarde 10:00   0 - 44 paul 18   Adv. L.De Meulenaere & Partners
woe 12-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
don 13-sep gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
don 13-sep interclub seniors tbd       danny      
vrij 28-sep t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
vrij 14-sep jeugdwedstrijd/GVB GS 17:00   baanp. jan 4 1x9 holes  
zat 15-sep gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 15-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zon 16-sep theorie examen GS 10:30     eric      
zon 16-sep weekend Beveren 10:00 42 0 - 36 ignace 12    
zon 16-sep weekend Golf de Enghien 10:00 60 0 - 36 alexis 18    
din 18-sep ladies (+ members) Bossenstein 12:00   0 - 44 sabine 15    
woe 19-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
woe 19-sep interclub seniors tbd       danny      
vrij 21-sep weekend drongen GS 15:30   0 - 45 ignace 10 1x12 holes  
vrij 21-sep prijsuitreiking maand GS 19:30     SC      
zat 22-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zat 22-sep weekend Rigenée 10:40   0 - 32 ignace 18    
woe 25-sep interclub seniors tbd       danny      
woe 26-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
woe 26-sep men's Koksijde 13:30 49,5 0 - 36 luc 10 18h  
woe 26-sep Jeugd Golf op School  GS 17:00-18:30     Jan      
don 27-sep Ryder cup Parijs ? tbd              
vrij 28-sep seniors & memb.drongen GS 15:00   0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins
zat 29-sep weekend+rabbits+jeugd l'Empereur 10:30 66/38 0 - 45 alexis 18 + 6 18h+2x9h  
zat 29-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zon 30-sep initiatie (kennismaking) GS 10:00     SC      
zon 30-sep Ryder cup  GS 11:00 - 18:00   0 - 45 SC 10    
woe 3-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
woe 3-okt Jeugd Golf op School  GS 17:00-18:30     Jan      
don 4-okt t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
vrij 5-okt Ladies Fantasy (+ members) Waregem 9:30 55 0 - 44 sabine 25 3bbb 90%  
zat 6-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zon 7-okt weekend 10-10-10  GS 10:10   0 - 45 SC 10 1x12 holes Golfpromo.be
woe 10-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
woe 10-okt Jeugd Golf op School  tbd 17:00-18:30     Jan      
vrij 12-okt seniors & members Goes 10:00 65 0 - 36 paul 18   Dany Cappelle/Bachus
zat 13-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zat 13-okt weekend drongen GS 14:00   0 - 45 ignace 10 1x12 holes  
zon 14-okt weekend Palingbeek 10:00 60 0 - 36 alexis 18    
zon 14-okt jeugdwedstrijd/GVB GS 10:00   baanp. jan 4 1x9 holes  
din 16-okt gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 17-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
vrij 19-okt men's dream Royal Latem GC 10:00   0 - 36 luc 18 scramble  
zat 20-okt t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 20-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
woe 24-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
zat 27-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30     jan      
zat 27-okt halloween  GS 13:00   0-45 danny 10 1x9 holes  
zon 28-okt jeugdwedstrijd/GVB GS 10:00     jan 4 1x9 holes  
din 30-okt Jeugdstage di/wo GS 09:45-17:00     jan      
don 1-nov seniors & members De Haenen 11:40 46 0 - 39 paul 18   Sluiting Prize Seniors
vrij 2-nov gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 2-nov matchplay Indoor GS       danny      
vrij 2-nov seniors & memb.drongen GS 14:30   0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins
vrij 2-nov prijsuitreiking maand GS 18:30     SC      
zat 3-nov Jeugdlessen  GS 09:30-11:30     jan      
zat 3-nov wintercup GS 13:00   0 - 45 danny 10 1x12 holes GalaxyTravel&Golflounge
zon 4-nov theorie examen GS 10:30     eric      
woe 7-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
vrij 9-nov wintercup GS 13:00   0 - 45 eric 10 1x12 holes GalaxyTravel&Golflounge
zat 10-nov Jeugdlessen  GS 09:30-11:30     jan      
zat 10-nov gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zon 11-nov wintercup GS 13:00   0 - 45 danny 10 1x12 holes GalaxyTravel&Golflounge
zon 11-nov jeugdwedstrijd/GVB GS 10:00   baanp. jan   1x9 holes  
woe 14-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
don 15-nov wintercup GS 13:00   0 - 45 danny 10 1x12 holes GalaxyTravel&Golflounge
zat 17-nov Jeugdlessen  GS 09:30-11:30     jan      
zat 17-nov t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 17-nov Coldcup Wimereux 11:00   0 - 36 ignace 10    
zon 18-nov gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 21-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
zat 24-nov Jeugdlessen  GS 09:30-11:30     jan      
zat 24-nov wintercup GS 13:00   0 - 45 paul 10 1x12 holes GalaxyTravel&Golflounge
woe 28-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00     jan      
zat 1-dec -sinterklaas-wedstrijd l'Empereur 10:00 59/35 0 - 45 alexis 15 + 6 18h+2x9h  
zat 8-dec wintercup GS 13:00   0 - 45 danny 10 1x12 holes GalaxyTravel&Golflounge
zat 8-dec gvb proef GS 9:00   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
don 13-dec wintercup GS 13:00   0 - 45 danny 10 1x12 holes GalaxyTravel&Golflounge
zat 15-dec Coldcup Merignies 11:00   0 - 36 ignace 10    
woe 26-dec kerstwedstrijd + rabbits De Haenen 10:00 35 0 - 45 danny 18    
   
-