Kalender 2019     ctrl w
    [ Back ]    Daglunches
  Date Activity Club - info Start  HCP Coördi-     nator Flights remarks sponsor status
oeste Kop                
2019 zat 5-jan wintercup GS 12:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge  
2019 zat 12-jan wintercup GS 12:00 0 - 45 paul 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge  
2019 zat 19-jan wintercup GS 13:00 0 - 45 ignace 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge  
2019 zat 9-feb t-baanbegeleiding  GS 13:00   marc        
2019 zon 10-feb theorie examen GS 10:30   eric        
2019 zat 2-mrt t-baanbegeleiding  GS 13:00   marc        
2019 don 14-mrt t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2019 zon 31-mrt theorie examen GS 10:30   eric        
2019 zat 6-apr t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2019 zat 20-apr t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2019 zon 21-apr theorie examen GS 10:30   eric        
2019 vrij 3-mei t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2019 zon 19-mei theorie examen GS 10:30   eric        
2019 vrij 31-mei t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2019 zat 15-jun weekend La Bruyère 10:00 0 - 40 danny 18      
2019 vrij 21-jun prijsuitreiking maand GS 19:30   SC        
2019 zon 23-jun theorie examen GS 10:30   eric      
2019 zon 23-jun weekend  Louvain-la-neuve 10:00 0 - 36 sabine 18     Status OK= afgehandeld 
2019 zat 29-jun t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2019 zat 29-jun weekend Mérignies 10:00 0 - 40 jan 18     Status OK= afgehandeld 
2019 zon 30-jun GS Eclectic GS 13:30 0 - 45 ignace 10 1x12 holes Eclectic  
2019 din 2-jul men's Wouwse Plantage 13:00 0 - 36 luc 10   Dany Cappelle  
2019 woe 3-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2019 woe 3-jul seniors & members Cleydael 11:00 0 - 36 paul 18   Filliers Status OK= afgehandeld 
2019 vrij 5-jul GS François-Steenbeke cup GS 16:00 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Betty Steenbeke  
2019 zat 6-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2019 din 9-jul gvb proef  GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel  
2019 woe 10-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
2019 don 11-jul seniors vlag competitie Waregem 11:00 0 - 44 paul 18     Status OK= afgehandeld 
2019 vrij 12-jul GS Maison Sucrée challenge GS 15:00 0 - 45 luc 10 1x12 holes Maison Sucrée  
2019 zat 13-jul Scheldecup Oudenaarde 11:00   danny   TBD    
2019 zat 13-jul weekend La Bruyère 10:00 0 - 40 alexis 18      
2019 vrij 19-jul gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel  
2019 vrij 19-jul GS Rabotvins Cup GS 13:00 0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins  
2019 zat 20-jul weekend Palingbeek 11:00 0 - 36 ignace 18      
2019 zon 21-jul weekend+rabbits+jeugd Lille Metropole 10:00 0 - 45 eric 18 + 8 18h+2x9h   Status OK= afgehandeld 
2019 vrij 26-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2019 zat 27-jul weekend Goes 10:00 0 - 36 danny 18     Status OK= afgehandeld 
2019 zon 28-jul weekend Pierpont 10:30 0 - 36 ignace 18     Status OK= afgehandeld 
2019 vrij 2-aug t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2019 zat 3-aug weekend Oudenaarde 9:00 0 - 36 alexis 18      
2019 zon 4-aug initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC        
2019 din 6-aug men's Millenium 13:00 0 - 36 luc 10   Men Captains Prize  
2019 woe 7-aug gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel  
2019 vrij 16-aug GS Rabotvins Cup GS 14:30 0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins  
2019 vrij 16-aug prijsuitreiking maand GS 19:30   SC        
2019 zat 17-aug t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2019 zat 17-aug rabbits & members+jeugd Ieper Open 9:30 0 - 45 frank 12 2X9 holes    
2019 zat 17-aug ladies weekend Le Vert Parc 11:00 0 - 36 sabine 10   B, Steenbeke & S, Cantaert Status OK= afgehandeld 
2019 zat 17-aug weekend Goldcup Spiegelven 10:15 0 - 28 ignace 9     Status OK= afgehandeld 
2019 woe 21-aug seniors & members Koksijde 10:00 0 - 35 paul 18     Status 
2019 zat 24-aug weekend Mérignies 10:00 0 - 40 ignace 18     Status OK= afgehandeld 
2019 zon 25-aug theorie examen GS 10:30   eric        
2019 don 29-aug gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel  
2019 vrij 30-aug GS Maison Sucrée challenge GS 13:00 0 - 45 luc 10 1x12 holes Maison Sucrée  
2019 zat 31-aug weekend Falnué 10:00 0 - 36 alexis 10      
2019 zon 1-sep initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC        
2019 woe 4-sep men's Mont Garni 13:00 0 - 36 luc 10   P,P, Sanders Status OK= afgehandeld 
2019 woe 4-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2019 vrij 6-sep ladies (+ members) Waregem 12:00 0 - 44 sabine 18   Filliers Status OK= afgehandeld 
2019 zat 7-sep t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2019 zat 7-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan        
2019 zat 7-sep weekend Goes 10:00 0 - 36 danny 20     Status OK= afgehandeld 
2019 zon 8-sep weekend+rabbits Lille Metropole 10:00 0 - 45 danny 18 + 8 18h+2x9h Maison Sucrée Status OK= afgehandeld 
2019 zon 8-sep gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel  
2019 zon 8-sep GS New Instruphar cup GS 14:00 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Sophie Cantaert  
2019 din 11-sep ladies (+ members) Ternesse 11:00 0 - 36 danny 18   Distrilex & Intelligent Motion Status OK= afgehandeld 
2019 woe 11-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2019 don 12-sep interclub seniors   10:00   danny   ronde 1    
2019 vrij 13-sep t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2019 zat 14-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan        
2019 zat 14-sep weekend Edingen 9:00 0 - 36 alexis 18      
2019 zon 15-sep theorie examen GS 10:30   eric        
2019 zon 15-sep weekend Beveren 10:00 0 - 36 ignace 12     Status OK= afgehandeld 
2019 woe 18-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2019 don 19-sep interclub seniors   10:00   danny   ronde 2    
2019 vrij 20-sep GS  Qualiglas Trophy GS 14:30 0 - 45 ignace 10 1x12 holes Qualiglas  
2019 vrij 20-sep prijsuitreiking maand GS 19:30   SC        
2019 zat 21-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan        
2019 zat 21-sep weekend Rigenée 10:40 0 - 32 ignace 15      
2019 zon 22-sep Ryder Cup GS 11:00 0 - 45 danny        
2019 din 24-sep interclub seniors   10:00   danny        
2019 woe 25-sep seniors & members Oudenaarde 10:00 0 - 40 paul 18   Adv. L.De Meulenaere & Partn.  
2019 woe 25-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2019 vrij 27-sep gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel  
2019 vrij 27-sep GS Rabotvins Cup GS 15:00 0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins  
2019 zat 28-sep weekend+rabbits+jeugd l'Empereur 10:00 0 - 45 alexis 18 + 6 18h+2x9h   Status OK= afgehandeld 
2019 zat 28-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan        
2019 zon 29-sep initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC        
2019 din 1-okt men's Kempense 13:00 0 - 36 luc 10   Patrick Thienpondt Status OK= afgehandeld 
2019 woe 2-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2019 woe 2-okt Jeugd Golf op School  GS 17:00-18:30   frank        
2019 don 3-okt t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2019 vrij 4-okt Ladies Invite Waregem 9:30 0 - 44 sabine 25  4bal  TB   Status OK= afgehandeld 
2019 zat 5-okt Matchplay Outdoor - Finales GS 12:00   danny        
2019 zat 5-okt Captains prize easy&early birds GS 10:00-14:20 0 - 45 danny     180 whiskies  
2019 woe 9-okt Jeugd Golf op School  GS 17:00-18:30   Jan        
2019 woe 9-okt seniors & members Damme 10:00 0 - 35 paul 18   Seniors Captains Prize Status OK= afgehandeld 
2019 zat 12-okt Galaxy Travel 10-10-10 Trophy             GS   10:10- 14:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Galaxy Travel  
2019 din 15-okt gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel  
2019 woe 16-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2019 vrij 18-okt GS Rabotvins Cup GS 13:30 0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins  
2019 vrij 18-okt prijsuitreiking maand GS 18:30   SC        
2019 zat 19-okt t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2019 zat 19-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan        
2019 zon 20-okt GS Fun Cup 3 x 3 = 9 GS 13:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Fun Cup 3x3=9  
2019 woe 23-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2019 vrij 25-okt men's dream Royal Latem GC 10:00 0 - 36 luc 18 scramble Ernst & Young  
2019 zat 26-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan        
2019 din 29-okt Jeugdstage di/wo GS 09:45-17:00   jan        
2019 vrij 1-nov seniors & members De Haenen 11:00 0 - 36 paul 18   Restaurant Bari Status OK= afgehandeld 
2019 vrij 1-nov gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel  
2019 vrij 1-nov Matchplay Indoor- loting GS     danny        
2019 zat 2-nov wintercup  GS 13:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge  
2019 zon 3-nov theorie examen GS 10:30   eric        
2019 woe 6-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2019 vrij 8-nov wintercup GS 13:00 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge  
2019 zat 9-nov gvb proef GS 13:00 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel  
2019 woe 13-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2019 don 14-nov wintercup GS 13:00 0 - 45 luc 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge  
2019 vrij 15-nov gvb proef GS 13:00 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel  
2019 zat 16-nov t-baanbegeleiding  GS 13:00   marc        
2019 zat 16-nov Coldcup Wimereux 11:00 0 - 36 ignace 10      
2019 zat 23-nov wintercup GS 13:00 0 - 45 paul 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge  
2019 vrij 6-dec gvb proef GS 13:00 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel  
2019 zat 7-dec -sinterklaas-wedstrijd l'Empereur 10:00 0 - 45 alexis 15 + 6 18h+2x9h Status OK= afgehandeld 
2019 don 12-dec wintercup GS 13:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge  
2019 don 26-dec -kerstwedstrijd De Haenen 10:00 0 - 45 danny 18   Restaurant Bacchus Status OK= afgehandeld