Kalender 2020     ctrl w
    [ Back ]    Daglunches
  Date Activity Club - info Start  HCP Coördinator Flights remarks sponsor status
oeste Kop                
2020 zat 4-jan GS wintercup Golflounge GS 12:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Golflounge  
2020 zat 11-jan GS wintercup Golflounge GS 12:30 0 - 45 dany 10 1x12 holes Golflounge  
2020 zat 18-jan GS Galaxy travel "Summer" cup GS 13:00 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Galaxy Travel  
2020 don 23-jan nieuwjaarsreceptie GS 19:30-21:30   GS        
2020 vrij 24-jan GS wintercup Golflounge GS 13:00 0 - 45 ignace 10 1x12 holes Golflounge  
2020 zon 2-feb GS Galaxy travel "Summer" cup GS 13:00 0 - 45 frank 10 1x12 holes Galaxy Travel  
2020 vrij 7-feb GS wintercup Golflounge GS 13:00 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Golflounge  
2020 zat 8-feb t-baanbegeleiding  GS 13:00   marc        
2020 zat 8-feb weekend Coldcup Het Woold 10:30 0 - 36 ignace 10      
2020 zon 9-feb theorie examen GS 10:00   eric        
2020 don 13-feb GS Galaxy travel "Summer" cup GS 13:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Galaxy Travel  
2020 zon 23-feb GS wintercup Golflounge GS 13:00 0 - 45 dany 10 1x12 holes Golflounge  
2020 din 25-feb Jeugdstage din/woe GS 09:45-17:00   frank        
2020 zat 29-feb t-baanbegeleiding  GS 13:00   marc        
2020 zon 1-mrt GS Galaxy travel "Summer" cup GS 13:00 0 - 45 jan 10 1x12 holes Galaxy Travel  
2020 zon 1-mrt Matchplay Outdoor - loting GS  15:00   danny        
2020 don 5-mrt gvb proef GS 13:00 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel  
2020 vrij 6-mrt Matchplay Indoor - finale GS 16:00   danny        
2020 vrij 6-mrt GS wintercup Golflounge GS 13:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Golflounge Afgelast - te nat
2020 vrij 6-mrt Swing-Off & Prijsuitreiking Matchplay Indoor Golflounge Cup - 19h     
2020 zat 7-mrt weekend+rabbits l'Empereur 10:00 0 - 45 ignace 18 + 6 18h+2x9h   Afgelast - te nat
2020 din 10-mrt men's Cleydael 13:00 0 - 36 jan/luc 10   Groep Van Damme Afgelast - te nat
2020 woe 11-mrt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan       Afgelast - te nat
2020 don 12-mrt t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2020 zat 14-mrt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan       Afgelast
2020 zat 14-mrt GS wintercup Golflounge GS 13:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Golflounge Afgelast 
2020 din 17-mrt gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel Afgelast
2020 woe 18-mrt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan       Afgelast
2020 woe 18-mrt seniors & members Rinkven 11:00 0 - 36 dany 15     1/07?
2020 vrij 20-mrt ladies kickoff GS 15:00 0 - 45 sabine 9 1x12 holes bvba Dilec Afgelast
2020 zat 21-mrt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan       Afgelast
2020 zat 21-mrt weekend Dunkerque 10:00 0 - 36 ignace 15     Afgelast
2020 zon 22-mrt initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC       Afgelast
2020 woe 25-mrt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan       Afgelast
2020 vrij 27-mrt GS Weekend Trophy GS 15:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes   23/jun
2020 vrij 27-mrt prijsuitreiking maand GS 19:00   SC       Afgelast
2020 zat 28-mrt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan       Afgelast
2020 zat 28-mrt weekend Grand Prix Laudonie Oostburg 10:00 0 - 36 eric 24   Brasserie Pakhuis Afgelast
2020 zon 29-mrt theorie examen GS 10:00   eric       Afgelast
2020 zon 29-mrt GS Sponsor day GS 14:00   ignace/danny       27/sep
2020 din 31-mrt seniors & members Du Sart 11:30 0 - 40 dany 18     Afgelast
2020 woe 1-apr Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan       Afgelast
2020 vrij 3-apr GS Fun Cup 3 x 3 = 9 GS 13:30 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Fun Cup 3x3=9 31/jul
2020 vrij 3-apr regelavond  GS 19:30   eric       Najaar
2020 zat 4-apr t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc       Afgelast
2020 zat 4-apr weekend Goldcup Prise d'eau 11:00 0 - 28 alexis 9     Afgelast
2020 zon 5-apr GS Eclectic Arenzo-Alpecin GS 13:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Arenzo Alpecin 2/aug
2020 din 7-apr men's Oostende 14:10 0 - 34 jan/luc 10   Norbert Gevaert Afgelast
2020 zat 11-apr weekend+rabbits Lille Metropole 10:00 0 - 45 ignace 18 + 8 18h+2x9h   Afgelast
2020 zat 11-apr gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel Afgelast
2020 zon 12-apr theorie examen GS 10:00   eric       Afgelast
2020 maa 13-apr GS Fun Cup 3 x 3 = 9 GS 9:30 0 - 45 danny   1x12 holes Fun Cup 3x3=9 12/aug
2020 din 14-apr Jeugdstage din/woe GS 09:45-17:00   jan       Afgelast
2020 woe 15-apr seniors & members Brigode 11:00 0 - 36 dany 18     Afgelast
2020 zat 18-apr weekend+rabbits Ieper Open 10:00 0 - 45 luc 12 2X9 holes   20/jun
2020 zat 18-apr weekend Le Vert Parc 10:00 0 - 36 ignace 13   Patrick Van Renterghem Afgelast
2020 zat 18-apr t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc       Afgelast
2020 zon 19-apr opendeurdag GS 10:00-17:00   SC       Afgelast
2020 din 21-apr gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel Afgelast
2020 woe 22-apr ladies De Kluizen 10:00 0 - 44 sabine 12 1x9 holes Kleurrijk Afgelast 
2020 woe 22-apr Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan       Afgelast
2020 vrij 24-apr GS Rabotvins Cup GS 15:00 0 - 45 dany 10 1x12 holes Rabotvins 26/jun
2020 vrij 24-apr prijsuitreiking maand GS 19:00   SC       Afgelast
2020 zat 25-apr Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan       Afgelast
2020 zat 25-apr GS Weekend Trophy GS 10:00 - 13:00   danny 10 1x9 holes Single MP, 4-ball & Foursome 12/jul
2020 zat 25-apr Interclub Men/Ladies tbd 10:00   SC   ronde 1   Afgelast
2020 zon 25-apr Interclub Men/Ladies tbd 10:00   SC   ronde 2   Afgelast
2020 zon 26-apr weekend Mérignies 10:00 0 - 40 ignace 15     Afgelast
2020 zon 26-apr gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel Afgelast
2020 vrij 1-mei weekend Grand Prix Laudonie Goes 9:58 0 - 36 danny 18   Pleasures Boutique Afgelast
2020 vrij 1-mei t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc       Afgelast
2020 vrij 1-mei Interclub Men/Ladies tbd 10:00   SC   ronde 3   Afgelast
2020 zat 2-mei Interclub Men/Ladies tbd 10:00   SC   Finale   Afgelast
2020 zat 2-mei Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan       Afgelast
2020 zon 3-mei initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC       Afgelast
2020 din 5-mei men's Du Sart 13:00 0 - 36 jan/luc 10   Bart Crommelinckx - wijnconsulent Afgelast
2020 woe 6-mei seniors & members Wouwse Plantage 13:35 0 - 36 dany 18   Van Lanschot Trofee - Seniors 22/jul
2020 woe 6-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan       Afgelast
2020 zat 9-mei Beker van Vlaanderen Waregem 8:27 0 - 36 eric 18     Andere datum/club?
2020 zat 9-mei weekend Oudenaarde 9:00 0 - 36 alexis 18   Filliers Distillery Afgelast
2020 zat 9-mei Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan       Afgelast
2020 zon 10-mei GS Weekend Trophy GS 13:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes   6/okt
2020 woe 13-mei ladies (+ members) Damme 11:20 0 - 35,9 sabine 15   Martine Saelens Afgelast
2020 woe 13-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan       Afgelast
2020 don 14-mei gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel Afgelast
2020 vrij 15-mei GS New Instruphar cup GS 15:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Sophie Cantaert Afgelast
2020 vrij 15-mei prijsuitreiking maand GS 19:00   SC       Afgelast
2020 zat 16-mei Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan       Afgelast
2020 zat 16-mei weekend+rabbits Ieper Open 10:00 0 - 45 frank 12 2X9 holes   Afgelast
2020 zon 17-mei theorie examen GS 10:00   eric       Afgelast
2020 zon 17-mei GS Knock out  GS             Afgelast
2020 woe 20-mei Jeugd Golf op School  GS 17:00-18:30   jan       Afgelast
2020 woe 20-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan       Afgelast
2020 don 21-mei GS Maison Sucrée challenge GS 13:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Maison Sucrée 16/aug
2020 don 21-mei weekend Goldcup Spiegelven 10:15 0 - 28 alexis 9     Afgelast
2020 vrij 22-mei demodag Callaway GS 9:00            
2020 zat 23-mei 11th Ghent Academic Open Golf Tournament 4 wedstrijden     1x12 holes Golfschool Gent Najaar
2020 zon 24-mei  
2020 woe 27-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan       Afgelast
2020 woe 27-mei seniors & members Damme 11:04 0 - 35,9 dany 18   Restaurant Bacchus 12/aug
2020 vrij 29-mei t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2020 zat 30-mei weekend La Bruyère 11.00 0 - 40 ignace 15     Afgelast
2020 zon 31-mei GS Eclectic Arenzo-Alpecin GS 13:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Arenzo Alpecin 30/aug
2020 maa 1-jun Head captains prize De Haenen 11:00 0-36 danny 16   Head captain 7/aug
2020 din 2-jun men's Royal Hainaut 13:00 0 - 36 jan/luc 10   P.P. Sanders & Selectie Van Lanschot Trofee Afgelast
2020 vrij 5-jun GS François-Steenbeke cup GS 13:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Betty Steenbeke 11/sep
2020 zat 6-jun weekend Ragnies 11:00 0 - 40 ignace 12     Afgelast
2020 zon 7-jun weekend Goldcup Henri Chapelle 11:00 0 - 28 alexis 9     Afgelast
2020 zon 7-jun GS Fun Cup 3 x 3 = 9 GS 13:30 0 - 45 luc 10 1x12 holes Fun Cup 3x3=9 3/jul
2020 woe 10-jun ladies (+ members) Oudenaarde 10:00 0 - 36 sabine 18   Restaurant Bacchus + Van Lanschot Trofee 23/sep
2020 zat 13-jun weekend Mont Garni 10:00 0 - 36 alexis 15      
2020 zon 14-jun initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC        
2020 don 18-jun seniors & members La Tournette 11:00 0 - 36 dany 15      
2020 vrij 19-jun GS Maison Sucrée challenge GS 15:00 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Maison Sucrée  
2020 zat 20-jun gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel  
2020 zon 21-jun theorie examen GS 10:00   eric        
2020 zon 21-jun weekend  Louvain-la-neuve 10:00 0 - 36 sabine 18      
2020 zat 27-jun t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2020 zat 27-jun weekend Falnuée 10:30 0 - 36 ignace 15      
2020 zon 28-jun GS Eclectic B-active travel GS 13:30 0 - 45 jan 10 1x12 holes B-Active Travel  
2020 din 30-jun men's Kempense 13:00 0 - 36 jan/luc 10   D.Cappelle & Van Lanschot Trofee  
2020 woe 1-jul Jeugdstage GS 09:45-17:00   frank      
2020 don 2-jul Jeugdstage GS 09:45-17:00   frank      
2020 zat 4-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2020 zon 5-jul weekend+rabbits Lille Metropole 10:00 0 - 45 eric 18 + 8 18h+2x9h Selectie V,Lanschot Trofee Ladies  
2020 woe 8-jul seniors & members Cleydael 11:00 0 - 36 dany 18   Filliers Distillery  
2020 don 9-jul gvb proef  GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel  
2020 vrij 10-jul GS Maison Sucrée challenge GS 13:30 0 - 45 luc 10 1x12 holes Maison Sucrée  
2020 zat 11-jul clubkampioen & weekend Palingbeek 8:30 0 - 36 eric 20     Replaces 16/05
1905 zat 11-jul clubkampioen 2e ronde Palingbeek 14:00 0 - 18,4 eric 5 strokeplay    
2020 vrij 17-jul gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel  
2020 vrij 17-jul GS Rabotvins Cup GS 13:30 0 - 45 dany 10 1x12 holes Rabotvins  
2020 vrij 17-jul prijsuitreiking maand GS 19:00   SC        
2020 zat 18-jul weekend Goldcup Naxhelet 11:00 0 - 28 ignace 9      
2020 zon 19-jul weekend+rabbits Arras 10:40 0 - 36 eric 13+7 18h+2x9h    
2020 din 21-jul GS Gentse Feest Coupe GS 9:30-13:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes    
2020 woe 22-jul seniors & members Wouwse Plantage 13:35 0 - 36 dany 18   Van Lanschot Trofee - Seniors Replaces 6/5
2020 vrij 24-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2020 zat 25-jul weekend Goes 9:58 0 - 36 danny 18      
2020 zon 26-jul weekend+rabbits Lille Metropole 10:00 0 - 45 eric 18 + 8 18h+2x9h    
2020 din 28-jul men's Prise d'eau 13:00 0 - 36 jan/luc 9   Filip Standaert  
2020 vrij 31-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2020 zat 1-aug clubkampioen seniors Oudenaarde 9:00 0 - 28 dany 10 strokeplay    
2020 zat 1-aug seniors & members Oudenaarde 10:00 0 - 36 dany 8   Ganda  
2020 zon 2-aug initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC        
2020 woe 5-aug gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel  
2020 zat 8-aug weekend Mérignies 10:00 0 - 40 ignace 18   Jan Smets  
2020 zon 9-aug GS Weekend Trophy GS 13:30 0 - 45 luc 10 1x12 holes   Replaces 7/8
2020 vrij 14-aug GS Rabotvins Cup GS 15:30 0 - 45 dany 10 1x12 holes Rabotvins  
2020 vrij 14-aug prijsuitreiking maand GS 19:30   SC        
2020 zat 15-aug t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2020 zat 15-aug weekend+rabbits Ieper Open 9:30 0 - 45 frank 12 2X9 holes    
2020 zat 15-aug ladies (+ members) Le Vert Parc 10:00 0 - 40 sabine 15   Betty Steenbeke/Sophie Cantaert  
2020 vrij 21-aug GS Eclectic B-active travel GS 13:30 0 - 45 luc 10 1x12 holes B-Active Travel  
2020 zat 22-aug weekend Pierpont 11:00 0 - 36 alexis 15      
2020 zon 23-aug weekend Goldcup Oostende 14:10 0 - 28 ignace 9   Norbert Gevaert  
2020 zon 23-aug theorie examen GS 10:00   eric        
2020 zon 23-aug GS Weekend Trophy GS 13:30 0 - 45 Dany 10 1x12 holes    
2020 din 25-aug men's Houthalen 14:00 0 - 36 jan/luc 10   Captains prize Men  
2020 din 25-aug Jeugdstage din/woe GS 09:45-17:00   frank        
2020 don 27-aug gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel  
2020 don 27-aug seniors & members Palingbeek 11:00 0 - 36 dany 18   Philippe Devos  
2020 vrij 28-aug GS Maison Sucrée challenge GS 13:30 0 - 45 luc 10 1x12 holes Maison Sucrée  
2020 vrij 28-aug prijsuitreiking maand GS 19:30   SC        
2020 zat 29-aug weekend Falnuée 10:30 0 - 36 alexis 10      
2020 zat 29-aug weekend Grand Prix Laudonie l'Empereur 10:00 0 - 45 eric 18 + 6 18h+2x9h Brasserie Pakhuis Beker v. Vlaanderen  
2020 zon 30-aug initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC        
2020 zon 30-aug GS Eclectic Arenzo-Alpecin GS 13:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Arenzo Alpecin Replaces 31/5
2020 woe 2-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2020 vrij 4-sep ladies (+ members) Waregem 9:57 0 - 36 sabine 15   Filliers Distillery  
2020 zat 5-sep t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2020 zat 5-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan        
2020 zat 5-sep weekend Goes 9:58 0 - 36 danny 20   All-Electro Wim Goeminne  
2020 zon 6-sep weekend+rabbits Lille Metropole 10:00 0 - 45 eric 18 + 8 18h+2x9h Bart Crommelinckx - wijnconsulent  
2020 zon 6-sep gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel  
2020 woe 9-sep ladies (+ members) Beveren 10:00 0 - 36 sabine 13   Beauty Golf Trophy by Louis Widmer  
2020 woe 9-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2020 don 10-sep Interclub seniors tbd 10:00   danny   ronde 1    
2020 vrij 11-sep t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2020 vrij 11-sep prijsuitreiking maand GS 19:30   SC        
2020 vrij 11-sep GS Sophie & Betty Trophy GS 13:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes B. Steenbeke & S, Cantaert  
2020 zat 12-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan        
2020 zat 12-sep weekend Ieper Open 10:00 24-45 alexis 12 2X9 holes    
2020 zon 13-sep weekend Edingen 9:00 0 - 36 ignace 18   Vastgoed De Vos  
2020 zon 13-sep theorie examen GS 10:00   eric        
2020 woe 16-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2020 vrij 18-sep                  
2020 zat 19-sep   11th Ghent Academic Open Golf Tournament 5 wedstrijden    zie kalender i-golf)  
2020 zon 20-sep                  
2020 zat 19-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan        
2020 din 22-sep Interclub seniors tbd 10:00   danny   ronde 3    
2020 woe 23-sep ladies (+ members) Oudenaarde 10:00 0 - 36 sabine 18   Restaurant Bacchus Replaces 10/06
2020 woe 23-sep seniors & members Oudenaarde 11:00 0 - 36 dany 18      
2020 woe 23-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2020 vrij 25-sep gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x7 holes B-Active Travel  
2020 vrij 25-sep GS Rabotvins Cup GS 13:30 0 - 45 dany 10 1x9 holes Rabotvins  
2020 vrij 25-sep prijsuitreiking maand GS 19:30   SC        
2020 zat 26-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan        
2020 zon 27-sep initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC        
2020 zon 27-sep weekend Stippelberg 10:00 0 - 36 alexis 10   Bart Crommelinckx - wijnconsulent  
2020 woe 30-sep men's Ternesse 13:00 0 - 36 jan/luc 10   Patrick Thienpondt  
2020 woe 30-sep Interclub seniors tbd 10:00   danny   Finale    
2020 woe 30-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2020 don 1-okt t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2020 vrij 2-okt Ladies Invite Waregem 9:57 0 - 40 sabine 15 Texas scramble Ganda  
2020 zat 3-okt Matchplay Outdoor - Finales GS 12:00   danny     Datum Finale TBD  
2020 zat 3-okt Captains prize easy&early birds GS 10:00-14:00 0 - 45 danny   1x9 holes 180 whiskies  
2020 zat 3-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan        
1905 zon 4-okt theorie examen GS 10:00   eric        
1905 zon 4-okt weekend Ragnies 10:30 0 - 36 ignace 10     TBC
2020 woe 7-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2020 woe 7-okt seniors captains prize Damme 11:04 0 - 35 dany 18   Restaurant Bacchus  
2020 vrij 9-okt GS Filliers Distillery Trophy GS 13:30 0 - 45 danny 10 1x9 holes Filliers Distillery  
2020 zon 10-okt GS Sponsor day GS 14:00   ignace/danny   1x9 holes    
2020 zat 10-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan        
2020 zon 11-okt weekend La Bawette 10:00 0 - 40 ignace 13   Patrick Van Renterghem  
2020 din 13-okt gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x7 holes B-Active Travel  
2020 woe 14-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2020 vrij 16-okt GS Rabotvins Cup GS 13:00 0 - 45 dany 10 1x9 holes Rabotvins  
2020 vrij 16-okt prijsuitreiking maand GS 19:00   SC        
2020 zat 17-okt t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc        
2020 zat 17-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan        
2020 zat 17-okt weekend Grand Prix Laudonie Mont Garni 10:00 0 - 36 ignace 15   Pleasures Boutique  
2020 zon 18-okt GS Fun Cup 3 x 3 = 9 GS 13:30 0 - 45 danny/frank 10 1x9 holes Fun Cup 3x3=9  
2020 woe 21-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2020 vrij 23-okt men's dream Gr, Prix Laudonie Royal Latem 10:00 0 - 36 jan/luc 18 4BB-80% The Pleasures Group  
2020 zat 24-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan        
2020 zon 25-okt GS Filliers Distillery Trophy GS 13:00 0 - 45 danny   1x9 holes Filliers Distillery  
2020 zon 25-okt Weekend  Dunkerque 10:00 0 - 36 ignace 13   Carpentier Hardwood Solutions  
2020 vrij 30-okt seniors & members De Haenen 11:00 0 - 40 dany 20   Restaurant Bari  
2020 vrij 30-okt gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x7 holes B-Active Travel  
2020 zat 31-okt weekend Coldcup Mérignies 10:00 0 - 36 ignace 13      
2020 zon 1-nov Matchplay Indoor- loting GS 15:00   danny        
2020 zon 1-nov GS Golflounge Trophy GS 13:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Golflounge  
2020 zon 1-nov theorie examen GS 10:00   eric        
2020 din 3-nov Jeugdstage din/woe GS 09:45-17:00   jan        
2020 vrij 6-nov GS Rabotvins Cup   13:00 0 - 45 dany 10 1x9 holes Rabotvins  
2020 zat 7-nov gvb proef GS 13:00 baanp. marc 4 1x7 holes B-Active Travel  
2020 zon 8-nov GS Herfst Trophy GS 13:00 0 - 45 luc 9 1x9 holes    
2020 woe 11-nov weekend Coldcup Prise d'eau 10:00 0 - 36 ignace 12      
2020 vrij 13-nov gvb proef GS 13:00 baanp. marc 4 1x7 holes B-Active Travel  
2020 zat 14-nov Jeugdlessen  GS 09:30-11:30   jan        
2020 zat 14-nov t-baanbegeleiding  GS 13:00   marc        
2020 zon 15-nov GS Golflounge Trophy GS 13:00 0 - 45 luc 10 1x12 holes Golflounge  
2020 zon 15-nov theorie examen GS 10:00   eric        
2020 woe 18-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2020 vrij 20-nov GS Herfst Trophy GS 13:00 0 - 45 dany 9 1x9 holes    
2020 zat 21-nov Jeugdlessen  GS 09:30-11:30   jan        
2020 zat 21-nov weekend Coldcup Wimereux 10:30 0 - 36 ignace 10      
2020 woe 25-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan        
2020 zat 28-nov GS Filliers Distillery Trophy GS 13:00 0 - 45 ignace   1x9 holes Filliers Distillery  
2020 vrij 4-dec gvb proef GS 13:00 baanp. marc 4 1x7 holes B-Active Travel  
2020 vrij 4-dec GS Golflounge Trophy GS 13:00 0 - 45 danny 9 1x9 holes Golflounge  
2020 zat 5-dec Sinterklaas-wedstrijd l'Empereur 10:00 0 - 45 alexis 15 + 6 18h+2x9h  
2020 vrij 11-dec GS Herfst Trophy GS 13:00 0 - 45 danny 9 1x9 holes    
2020 vrij 11-dec prijsuitreiking maand GS 19:00   SC        
2020 zat 19-dec GS Herfst Trophy GS 12:30 0 - 45 jan 10 1x9 holes    
2020 zat 26-dec Kerstwedstrijd De Haenen 10:30 0 - 44 danny 18 18 holes TS Restaurant Bacchus