Kalender 2021    
  [ Back ]    Daglunches
Date Activity Club - info Start  HCP Coördi-     nator Flights remarks sponsor
oeste Kop              
zat 2-jan GS Winter Cup GS 12:30 0 - 45 danny 9 1x9 holes Sportcomité
zat 9-jan GS Winter Cup GS 12:30 0 - 45 dany 9 1x9 holes Sportcomité
zat 16-jan GS Winter Cup GS 12:30 0 - 45 sabine 9 1x9 holes Sportcomité
vrij 22-jan GS Winter Cup GS 13:00 0 - 45 ignace 9 1x9 holes Sportcomité
zat 23-jan t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
don 28-jan Nieuwjaarsreceptie GS 19:30-21:30   GS      
vrij 29-jan GS Winter Cup GS 13:00 0 - 45 frank 9 1x9 holes Sportcomité
zat 30-jan R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zon 31-jan GS Golflounge Trophy GS 13:00 0 - 45 jan 9 1x9 holes Golflounge
vrij 5-feb GS Winter Cup GS 13:00 0 - 45 sabine 9 1x9 holes Sportcomité
zat 6-feb t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
zat 6-feb weekend Coldcup Het Woold 10:30 0 - 36 ignace 10    
zon 7-feb regel examen GS 10:00   eric      
din 9-feb t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
don 11-feb GS Winter Cup GS 13:00 0 - 45 danny 9 1x9 holes Sportcomité
zat 20-feb R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zon 21-feb regel examen GS 10:00   eric      
zon 21-feb GS Golflounge Trophy GS 13:00 0 - 45 dany 9 1x9 holes Golflounge
zon 21-feb R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 27-feb t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
zon 28-feb GS Winter Cup GS 13:00 0 - 45 jan 9 1x9 holes Sportcomité
zon 28-feb Matchplay Outdoor - loting GS 15:00   alexis      
din 2-mrt Rabbits (HCP 45,1 - 53) GS 13:00 46 - 53 peter 2 1x9 holes  
din 2-mrt men's Ter Hille 11:30 0 - 35 luc 10   Groep Van Damme
don 4-mrt R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 5-mrt Matchplay Indoor - finale GS 16:00   danny      
vrij 5-mrt GS Golflounge Trophy GS 13:00 0 - 45 danny 9 1x9 holes Golflounge
vrij 5-mrt Swing-Off & Prijsuitreiking Matchplay Indoor - 19h       
zat 6-mrt weekend+rabbits l'Empereur 10:00 0 - 45 alexis 18 + 6 18h+2x9h  
woe 10-mrt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank      
don 11-mrt t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
vrij 12-mrt GS Winter Cup GS 13:00 0 - 45 frank 9 1x9 holes Sportcomité
zat 13-mrt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zat 13-mrt Rabbits (HCP 46 - 53) GS 13:00 46 - 53 peter 2 1x9 holes  
zon 14-mrt Open Jeugdwedstrijd GS 9:00   frank      
din 16-mrt R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 17-mrt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank      
woe 17-mrt seniors & members Du Sart 11:00 0 - 40 dany 18    
vrij 19-mrt ladies kickoff GS 14:00 0 - 45 sabine 9 1x9 holes bvba Dilec
zat 20-mrt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zat 20-mrt weekend Dunkerque 10:00 0 - 36 ignace 15    
zon 21-mrt initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
zon 21-mrt GS Qualiglas Trophy GS 13:00 0 - 45 danny 9 1x9 holes Qualiglas
din 23-mrt Rabbits (HCP 45,1 - 53) GS 13:00 46 - 53 peter 2 1x9 holes  
woe 24-mrt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank      
vrij 26-mrt GS Weekend Trophy GS 13:30 0 - 45 frank 9 9 holes 4ball Sportcomité
vrij 26-mrt prijsuitreiking maand GS 19:00   SC      
zat 27-mrt weekend Grand Prix Laudonie Oostburg 10:00 0 - 36 eric 24   Brasserie Pakhuis
zat  27-mrt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zon 28-mrt regel examen GS 10:00   eric      
din 30-mrt Rabbits (HCP 46 - 53) GS 13:00 46 - 53 peter 2 1x9 holes  
woe 31-mrt seniors & members Rinkven 11:30 0 - 36 dany 18    
woe 31-mrt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank      
vrij 2-apr GS Fun Cup 3 x 3 = 9 GS 13:30 0 - 45 sabine 9 1x9 holes Sportcomité
vrij 2-apr regelavond  GS 19:30   eric      
zat 3-apr Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zat 3-apr t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
zat 3-apr Rabbits (HCP 45,1 - 53) GS 13:00 46 - 53 peter 2 1x9 holes  
zat 3-apr weekend Goldcup Prise d'eau 11:00 0 - 28 ignace 9    
zon 4-apr weekend Ragnies 10:30 0 - 36 frank 12    
maa 5-apr GS Eclectic Arenzo-Alpecin GS 13:30 0 - 45 danny 9 1x9 holes Arenzo Alpecin
woe 7-apr men's Hulencourt 13:00 0 - 32 luc 10 Le Vallon P.P. Sanders
zat 10-apr Rabbits (HCP 46 - 53) GS 13:00 46 - 53 peter 2 1x9 holes  
zat 10-apr weekend+rabbits Lille Metropole 10:00 0 - 45 ignace 18 + 8 18h+2x9h  
zat 10-apr R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zon 11-apr regel examen GS 10:00   eric      
zon 11-apr GS Spring Challenge GS 13:30 0 - 45 tbd 9 1x9 holes Sportcomité
din 13-apr Jeugdstage din/woe GS 09:45-17:00   jan      
din 13-apr seniors & members Brigode 11:00 0 - 36 dany 15    
don 15-apr Open Jeugdwedstrijd GS 9:00   frank     Ganda
vrij 16-apr GS Spring challenge GS 13:30 0 - 45 frank 9 1x9 holes Sportcomité
zat 17-apr Rabbits (HCP 36,1-53) GS 13:00 36,1-53 peter 3 1x9 holes  
zat 17-apr weekend Le Vert Parc 10:00 0 - 36 alexis 13   Patrick Van Renterghem
zat 17-apr t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
zon 18-apr opendeurdag GS 10:00-17:00   SC
din 20-apr R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
din 20-apr Rabbits (HCP 36,1-53) GS 13:00 36,1-53 peter 3 1x9 holes  
woe 21-apr Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank      
vrij 23-apr GS Rabotvins Cup GS 15:00 0 - 45 dany 9 1x9 holes Rabotvins
vrij 23-apr prijsuitreiking maand GS 19:00   SC      
zat 24-apr Interclub men/ladies 24/25 april tbd 10:00   jan/luc/sabine   ronde 1 & 2  
zat 24-apr Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zat 24-apr GS Weekend Trophy GS 13:30 0 - 45 tbd 9 9 holes 4ball Sportcomité
zat 24-apr Rabbits (HCP 36,1 - 53) GS 13:00 36,1-53 Peter 3 1x9 holes  
zat 24-apr weekend Thumeries 10:00 0 - 36 ignace 15    
din 27-apr Rabbits (HCP 36,1 - 53) GS 13:00 36,1-53 peter 3 1x9 holes  
woe 28-apr Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank      
woe 28-apr seniors & members Wouwse Plantage 12:31 0 - 36 dany 18    
vrij 30-apr t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
zat 1-mei Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zat 1-mei Interclub men/ladies 1/2 mei tbd 10:00   jan/luc/sabine   ronde 3 & finale  
zat 1-mei GS Spring Challenge GS 13:30 0 - 45 tbd 9 1x9 holes Sportcomité
zon 2-mei weekend Dunkerque 10:00 0 - 36 alexis 15    
zon 2-mei initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
din 4-mei Rabbits (HCP 36,1 - 53) GS 13:00 36,1-53 Peter 3 1x9 holes
din 4-mei men's Royal Ostend 14:10 0 - 34 luc 10   Bart Crommelinckx - wijnconsulent
woe 5-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank    
vrij 7-mei t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
zat 8-mei Rabbits (HCP 36,1 - 53) GS 13:00 36,1-53 peter 3 1x9 holes  
zat 8-mei Beker van Vlaanderen Oostburg 9:00 0 - 36 eric 18 (4b)    
zat 8-mei Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zon 9-mei Kwalificatiewedstrijd GV Kids 2021 GS 9:00   frank      
zon 9-mei GS Qualiglas Trophy GS 13:30 0 - 45 danny 9 1x9 holes Qualiglas
din 11-mei R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
din 11-mei seniors & members Brabantse 13:20 0 - 36 dany 18   Van Lanschot Trofee
din 11-mei Rabbits (HCP 36,1 - 53) GS 13:00 36,1-53 peter 3 1x9 holes  
woe 12-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank      
don 13-mei weekend Grand Prix Laudonie Goes 9:50 0 - 36 danny 20   Brasserie Pakhuis
vrij 14-mei GS Spring Challenge GS 13:30 0 - 45 frank 9 9 holes 4ball Sportcomité 
vrij 14-mei prijsuitreiking maand GS 19:00   SC      
zat 15-mei Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zat 15-mei Rabbits (HCP 36,1 - 53) GS 13:00 36,1-53 Peter 3 1x9 holes  
zat 15-mei weekend+rabbits Ieper Open 9:30 0 - 45 TBD 12 2X9 holes  
zat 15-mei clubkampioen & weekend La Bruyère 9:00 0 - 36 eric 23    
zat 15-mei clubkampioen 2e ronde La Bruyère 14:00 0 - 18,4 eric 5 strokeplay  
zon 16-mei regel examen GS 10:00   eric      
din 18-mei Rabbits (HCP 46 - 53) GS 13:00 46 - 53 peter 2 1x9 holes
woe 19-mei ladies (+ members) Ternesse 11:00 0 - 36 sabine 15   Martine Salens
woe 19-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank      
vrij 21-mei R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 21-mei GS Maison Sucrée challenge GS 13:30 0 - 45 danny 9 1x9 holes Maison Sucrée
zat 22-mei Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zat 22-mei t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
zat 22-mei Rabbits (HCP 36,1 - 53) GS 13:00 36,1-53 peter 3 1x9 holes  
zat 22-mei weekend Merignies 10:00 0 - 36 ignace 15    
zon 23-mei GS Spring Challenge GS 13:30 0 - 45 tbd 9 1x9 holes Sportcomité
zon 23-mei Kwalificatiewedstrijd GV Kids 2021 GS 9:00   frank     Esthia Studiecoaching
maa 24-mei Head captains prize De Haenen 11:00 0-36 danny 20   Head captain
din  25-mei Rabbits (HCP 36,1 - 53) GS 13:00 36,1-53 peter 3 1x9 holes  
woe 26-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank      
woe 26-mei seniors & members royal Ostende 14:10 0 - 34 dany 15   Restaurant Bacchus
don 27-mei ladies (+ members) Cleydael 12:30 0 - 40 sabine 15   Maison Sucrée
vrij 28-mei 12th Ghent Academic Open Golf Tournament 6 wedstrijden        
zat 29-mei    
zon 30-mei    
din 1-jun Rabbits (HCP 36,1 - 53) GS 13:00 36,1-53 peter 3 1x9 holes  
din 1-jun men's Edingen 13:30 0 - 36 luc 10   Selectie van Landschot Trofee
din 1-jun GS ontmoetingsdag ladies GS 14:15 0-45 sabine 9 1x9 holes La Noria 3.be 
vrij 4-jun GS Fun Cup 3 x 3 = 9 GS 13:30 0 - 45 danny 9 1x9 holes Sportcomité
zat  5-jun Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zat 5-jun Rabbits (HCP 36,1 - 53) GS 13:00 36,1-53 peter 3 1x9 holes  
zat 5-jun weekend Goldcup Henri Chapelle 11:00 0 - 28 alexis 9    
zon 6-jun GS Spring Challenge GS 13:30 0 - 45 frank 9 1x9 holes Sportcomité
zon 6-jun Weekend Prise d'eau 10:04 0 - 36  ignace 16  
din 8-jun Rabbits (HCP 36,1 - 53) GS 13:00 36,1-53 peter 3 1x9 holes
woe 9-jun ladies (+ members) Oudenaarde 10:30 0 - 36 sabine 18   Restaurant Bacchus + Van Lanschot Trofee
don 10-jun demodag Callaway GS 9:00        
vrij 11-jun GS Summer Cup GS 13:30 0 - 45 frank 9 1x9 holes Sportcomité
zat 12-jun Rabbits (HCP 36,1 - 53) GS 13:00 36,1-53 peter 3 1x9 holes
zat 12-jun weekend Mont Garni 11:40 0 - 36 alexis 15    
zon 13-jun initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
zon 13-jun t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
zon 13-jun GS Qualiglas Trophy GS 13:30 0 - 45 danny 9 1x9 holes Qualiglas
din 15-jun Rabbits (HCP 36,1 - 53) GS 13:00 36,1-53 peter 3 1x9 holes  
don 17-jun seniors & members Rinkven 13:00 0 - 36 dany 15   Van Lanschot Trofee
vrij 18-jun GS Maison Sucrée challenge GS 13:30 0 - 45 sabine 9 1x9 holes Maison Sucrée
vrij 18-jun prijsuitreiking maand GS 19:00   SC      
zat 19-jun R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 19-jun weekend Merignies 10:00 0 - 36 luc 18    
zon 20-jun regel examen GS 10:00   eric      
zon 20-jun weekend  Louvain-la-neuve 10:00 0 - 36 sabine 18   Strauven & Partners
din 22-jun Rabbits (HCP 36,1 - 53) GS 13:00 36,1-53 peter 3 1x9 holes  
don 24-jun seniors & members Wouwse Plantage 13:00 0 - 36 dany 16    
vrij 25-jun GS Belfius Challenge GS 13:30 0 - 45 ignace 9 1x9 holes Belfius Regio Gent
vrij 25-jun R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 26-jun t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
zat  26-jun weekend  Dunkerque 9:30 0-36 alexis 15    
zon 27-jun GS Eclectic B-active travel GS 13:30 0 - 45 jan 9 1x9 holes B-Active Travel
din 29-jun men's Kempense Golf 13:00 0 - 36 luc 10   Dany Cappelle
din 29-jun Rabbits (HCP 46 - 53) GS 13:00 36,1-53 peter 2 1x9 holes  
vrij 1-jul Jeugdstage don/vrij GS 09:45-17:00   frank      
zat 3-jul GS Fun Cup 3 x 3 = 9 GS 13:30 0 - 45 sabine 9 1x9 holes Sportcomité
zat 3-jul t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
zon 4-jul weekend+rabbits Lille Metropole 10:00 0 - 45 eric 18 + 8 18h+2x9h Beker Van Vlaanderen
din 6-jul Rabbits (HCP 46 - 53) GS 13:00 36,1-53 peter 3 1x9 holes  
woe 7-jul seniors & members Cleydael 11:00 0 - 36 dany 18   Filliers Distillery
don 8-jul R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 9-jul GS Maison Sucrée challenge GS 13:30 0 - 45 luc 9 1x9 holes Maison Sucrée
zat 10-jul Rabbits (HCP 46 - 53) GS 13:00 36,1-53 peter 3 1x9 holes  
zat 10-jul Scheldecup Oudenaarde 11:00   danny   TBD  
zat 10-jul weekend Vert Parc 11:00 0 - 36 ignace 15    
woe 14-jul seniors & members Oudenaarde 10:00 0 - 36 dany 18   Ganda
vrij 16-jul GS Rabotvins Cup GS 13:30 0 - 45 dany 9 1x9 holes Rabotvins
vrij 16-jul prijsuitreiking maand GS 19:00   SC      
zat 17-jul Rabbits (HCP 46 - 53) GS 8:30 36,1-53 peter 3 1x9 holes  
zat 17-jul weekend Goldcup Naxhelet 11:00 0 - 28 ignace 9    
zon 18-jul weekend Arras 10:00 0 - 45 eric 15 + 9    
woe 21-jul GS Gentse Fieste Coepe GS 09:30 - 13.30 0 - 45 danny 2 x 9 1x9 holes Sportcomité
zat 24-jul weekend Goes 9:50 0 - 36 danny 20    
zon 25-jul weekend+rabbits Lille Metropole 10:00 0 - 45 eric 18 + 8 18h+2x9h  
din 27-jul Rabbits (HCP 46 - 53) GS 8:30 36,1-53 peter 3 1x9 holes  
din 27-jul men's La tournette 13:00 0 - 36 luc 9 Americain Filip Standaert
don 29-jul Open Jeugdwedstrijd GS 9:00   frank     Ganda
vrij 30-jul t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
vrij 30-jul GS Summer Cup GS 13:30 0 - 45 frank 9 1x9 holes Sportcomité
zat 31-jul Rabbits (HCP 46 - 53) GS 13:00 36,1-53 peter 3 1x9 holes  
zat  31-jul Weekend Stippelberg  13:00 0-36 ignace/Alexis 12    
zat 31-jul clubkampioen seniors Oudenaarde 8:30 0 - 28 dany 12 SP Kasteel  
zon 1-aug initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
woe 4-aug R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 6-aug GS Summer Cup GS 13:30 0 - 45 luc 9 1x9 holes Sportcomité
zat 7-aug weekend Mérignies 10:00 0 - 40 ignace 18   Jan Smets
zon 8-aug GS Electic Arenzo-Alpecin GS 13:30 0 - 45 danny 9 1x9 holes Arenzo Alpecin
din 10-aug ladies (+ members) Palingbeek 11:00 0 - 40 sabine 15   Sophie Cantaert & Betty Steenbeke
woe 11-aug seniors & members Mont Garni 10:00 0 - 36 dany 15    
vrij 13-aug GS Rabotvins Cup GS 15:30 0 - 45 dany 9 1x9 holes Rabotvins
vrij 13-aug prijsuitreiking maand GS 19:30   SC      
zat 14-aug weekend De Haenen 10:04 0 - 36 ignace 20    
zon 15-aug GS Open Jeugdwedstrijd & Wase Golf GS 9:00   frank      
din 17-aug seniors & members Brigode 11:00 0 - 36 dany 15    
vrij 20-aug GS Eclectic B-active travel GS 13:30 0 - 45 danny 9 1x9 holes B-Active Travel
zat 21-aug t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
zat 21-aug weekend Goldcup Royal Hainaut 12:00 0 - 28   9    
zat 21-aug weekend+rabbits Ieper Open 9:30 0 - 45 frank 12 2X9 holes  
zon 22-aug weekend La Bawette 10:00 0 - 36 ignace 15   Coiffure Conny
zon 22-aug regel examen GS 10:00   eric      
din 24-aug men's Royal Houthalen 13:30 0 - 36 luc 10   Captains Prize Men 
din 24-aug Jeugdstage din/woe GS 09:45-17:00   frank      
don 26-aug R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
don 26-aug seniors & members Du Sart 11:00 0 - 36 dany 18    
vrij 27-aug GS Maison Sucrée challenge GS 13:30 0 - 45 luc 9 1x9 holes Maison Sucrée
zat 28-aug weekend Falnuée 10:30 0 - 36 alexis 10    
zat 28-aug weekend l'Empereur 10:00 0 - 45 eric 15+8 18h+2x9h  
zon 29-aug initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
zon 29-aug Open Jeugdwedstrijd GS 9:00   frank     Ganda
woe 1-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank      
vrij 3-sep ladies (+ members) Waregem 11:00 0 - 36 sabine 15   Filliers Distillery
zat 4-sep t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
zat 4-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zat 4-sep weekend Goes 9:50 0 - 36 danny 20   All-Electro Wim Goeminne
zon 5-sep weekend+rabbits Lille Metropole 10:00 0 - 45 eric 18 + 8 18h+2x9h Bart Crommelinckx - wijnconsulent
zon 5-sep R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 8-sep ladies (+ members) Damme 10:00 0 - 36 sabine 15   Beauty Golf Trophy by Louis Widmer
woe 8-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank      
don 9-sep interclub seniors tbd tbd   danny   ronde 1  
vrij 10-sep GS Qualiglas Trophy GS 13:30 0 - 45 dany 9 1x9 holes Qualiglas
zat 11-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zat 11-sep weekend Ieper Open 9:30 0 - 45 alexis 12    
zon 12-sep Open Jeugdwedstrijd GS 9:00   frank     Esthia Studiecoaching
zat 11-sep weekend Edingen 9:00 0 - 36 ignace 15   Vastgoed De Vos
zon 12-sep regel examen GS 10:00   eric      
maa 13-sep seniors & members  Oudenaarde 11:00 0 - 36 dany 18 Kasteel  
woe 15-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank      
woe 15-sep interclub seniors tbd 10:00   danny   ronde 2  
vrij 17-sep GS Golflounge Trophy GS 15:00 0 - 45 ignace 9 1x9 holes Golflounge
vrij 17-sep prijsuitreiking maand GS 19:00   SC      
zat 18-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zat 18-sep weekend Rigenée 10:30 0 - 34 ignace 15   Betty Steenbeke en Sophie Cantaert
zon 19-sep Ryder Cup GS 10:00 - 13:00 0 - 45 danny      
din 21-sep interclub seniors tbd 10:00   danny   ronde 3   
woe 22-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank      
vrij 24-sep R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 24-sep GS Rabotvins Cup GS 13:30 0 - 45 dany 9 1x9 holes Rabotvins
zat 25-sep weekend Goldcup Speigelven 10:30 0 - 28 alexis 9    
zat 25-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zon 26-sep initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
zon 26-sep GS Qualiglas Trophy GS 13:30 0 - 45 tbd 9 1x9 holes Qualiglas
din 28-sep t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
woe 29-sep interclub seniors tbd 10:00   danny   fInale  
woe 29-sep men's Ternesse 13:00 0 - 36 luc 10 Château Patrick Thienpondt
woe 29-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank      
woe 29-sep Jeugd Golf op School  GS 17:00-18:30   frank      
vrij 1-okt Ladies Invite Waregem 9:30 0 - 40 sabine 15 Texas scramble Ganda
zat 2-okt Matchplay Outdoor - Finales GS 12:00   alexis      
zat 2-okt GS Fun Cup 3 x 3 = 9 GS 13:30 0 - 45 danny 9 1x9 holes Sportcomite
woe 6-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank      
woe 6-okt seniors captains prize Damme 11:04 0 - 36 dany 18   Restaurant Bacchus - Dany Cappelle
vrij 8-okt GS Filliers Distillery Trophy GS 13:00 0 - 45 dany 9 1x9 holes Filliers Distillery
zat 9-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zon 10-okt GS Sponsordag  GS 14:00 0 - 45 Ignace/danny 9 1x9 holes  
zat 9-okt weekend La Bawette 10:00 0 - 40 alexis 13   Patrick Van Renterghem
din 12-okt R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 13-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank      
vrij 15-okt GS Rabotvins Cup GS 13:00 0 - 45 dany 9 1x9 holes Rabotvins
vrij 15-okt prijsuitreiking maand GS 19:00   SC      
zat 16-okt t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
zat 16-okt Head Captains prize easy&early birds GS 10:00-14:00 0 - 45 danny 2 x 9 1 x 9 holes head captain
zat 16-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zon 17-okt weekend Grand Prix Laudonie Mont Garni 10:00 0 - 36 ignace 15   Kitchen Story
woe 20-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank      
vrij 22-okt men's dream Royal Latem 10:30 0 - 36 luc 18 scramble Filliers Distillery
zat 23-okt t-baanbegeleiding GS 8:30   marc    
zat 23-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zon 24-okt Weekend  Dunkerque 10:00 0 - 36 alexis 13   Carpentier Hardwood Solutions
zon 24-okt Open Jeugdwedstrijd (Halloween) GS 9:00   frank     Ganda
woe 27-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank    
vrij 29-okt R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 30-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zat 30-okt weekend Coldcup Mérignies 10:00 0 - 36 ignace 13    
zon 31-okt Matchplay Indoor- loting GS 15:00   danny      
zon 31-okt GS Eclectic Arenzo-Alpecin GS 13:00 0 - 45 danny 9 1x9 holes Arenzo Alpecin
zon 31-okt regel examen GS 10:00   eric      
maa 1-nov seniors & members De Haenen 10:28 0 - 40 danny 20   Restaurant Bari
din 2-nov Jeugdstage din/woe GS 09:45-17:00   jan      
zat 6-nov R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zon 7-nov GS Herfst Trophy GS 13:00 0 - 45 sabine 9 1x9 holes Golflounge
woe 10-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   frank      
don 11-nov weekend Coldcup Prise d'eau 10:04 0 - 36 ignace 12    
woe 11-nov GS Filliers Distillery Trophy GS 13:00 0 - 45 tbd 9 1x9 holes Filliers Distillery
vrij 12-nov R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 13-nov t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
zat 13-nov Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zon 14-nov GS Golflounge Trophy GS 13:00 0 - 45 luc 9 1x9 holes Golflounge
vrij 19-nov GS Herfst Trophy GS 13:00 0 - 45 dany 9 1x9 holes Sportcomité
vrij 19-nov prijsuitreiking maand GS 19:00   SC      
zat 20-nov t-baanbegeleiding GS 8:30   marc      
zat 20-nov Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   frank      
zat 20-nov weekend Coldcup Wimereux 10:30 0 - 36 alexis 10    
zat 27-nov GS Golflounge Trophy GS 13:00 0 - 45 ignace 9 1x9 holes Golflounge
vrij 3-dec R36 hcp proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 4-dec Sinterklaas-wedstrijd l'Empereur 10:00 0 - 45 alexis 15+8 18h+2x9h
vrij 10-dec GS Herfst Trophy GS 12:30 0 - 45 danny 9 1x9 holes Sportcomité
vrij 10-dec prijsuitreiking maand GS 19:00   SC      
zat 18-dec GS Golflounge Trophy GS 12:30 0 - 45 jan 9 1x9 holes Golflounge
zon 26-dec Kerstwedstrijd De Haenen 10:30 0 - 45 danny 18 18 holes TS Restaurant Bacchus
   
   
 
 
   
f