Kalender 2017    
  [ Back ]     
(*indicatief)
Date Activity Club - info Start Green  fee (*)  HCP Coördi-     nator Flights remarks sponsor
oeste Kop
zat 7-jan wintercup GS 12:00   0 - 45 ignace 10 1x12 holes Galaxy Travel
zat 14-jan opening Golflounge GS 14:00-20:00     GS      
zat 14-jan wintercup GS 12:00   0 - 45 danny 10 1x12 holes  
zon 15-jan wintercup GS 12:00   0 - 45 ignace 10 1x12 holes  
zat 21-jan wintercup GS 13:00   0 - 45 paul 10 1x12 holes Galaxy Travel
woe 22-mrt seniors & members 7 Fontaines 11:00 30 0 - 36 paul 18    
vrij 7-apr seniors & members Rinkven  11:00 45 0 - 36 danny 18    
vrij 14-apr seniors & memb.drongen GS 16:30   0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins
don 27-apr seniors & members Keerbergen 12:30 50 0 - 36 paul 18    
din 9-mei seniors & members De Haenen 14:44 65 0 - 36 danny 16    
woe 24-mei seniors & members Ternesse 12:00 50 0 - 36 paul 16    
woe 7-jun seniors & members Damme 10:00 70 0 - 44 danny 15 + 6 18h+2x9h Maison Sucrée
zon 11-jun weekend drongen GS 13:30   0 - 45 danny 10 1x12 holes  
din 13-jun ladies (+ members) Koksijde 12:00 49,5/31,5 0 - 45 sabine 13 + 6 18h+2x9h  
zat 17-jun weekend+rabbits+jeugd l'Empereur 10:00 64/37 0 - 45 danny 18 + 6 18h+2x9h  
zon 18-jun initiatie (kennismaking) GS 10:00 10   SC      
vrij 23-jun ladies day drongen GS 16:30   0 - 45 sabine 10 1x12 holes  
vrij 23-jun prijsuitreiking maand GS 20:30     SC      
zon 25-jun weekend  Louvain-la-neuve 10:00 65 0 - 44 sabine 18    
woe 28-jun ladies (+ members) Cleydael 12:00 40 0 - 36 sabine 16    
woe 28-jun VVG Kids Tour 9 holes         jan   1x9 holes  
don 29-jun seniors & members Royal Oostende 14:10 62 0 - 36 danny 18    
vrij 30-jun t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 1-jul jeugdwedstrijd GS 16:00   baanp. jan   1x9 holes  
zat 1-jul weekend Goldcup Royal Latem GC 14:10 90 0 - 28 alexis 9    
zon 2-jul theorie examen GS 10:30     eric      
din 4-jul men's Dunkerque 12:06 38 0 - 36 luc 10   Censatech Drongen
woe 5-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
woe 5-jul seniors & members Cleydael 12:16 45 0 - 34 paul 18   Rik Dhoest
vrij 7-jul ladies day drongen GS 16:00   0 - 45 sabine 10 1x12 holes  
zat 8-jul Scheldecup Oudenaarde TBD 40   danny   TBD  
zon 9-jul weekend+rabbits+jeugd Lille Metropole 10:00 48/34 0 - 45 eric 16 + 6 18h+2x9h  
maa 10-jul VVG Kids Tour 9 holes         jan   1x9 holes  
din 11-jul gvb proef  GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
don 13-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
vrij 14-jul VVG jeugdwedstrijd             18 holes  
vrij 14-jul men's day drongen GS 17:00   0 - 45 luc 10 1x12 holes  
zat 15-jul weekend+rabbits+jeugd l'Empereur 10:00 64/37 0 - 45 alexis 16 + 6 18h+2x9h  
vrij 21-jul seniors & memb.drongen GS 17:00   0 - 45 danny 10 1x12 holes Rabotvins
zat 22-jul weekend La Bruyère 10:00 55 0 - 44 eric 18    
don 27-jul seniors & members Mont Garni 10:00   0 - 36 paul 18   Antoon Dekens
vrij 28-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 29-jul weekend Goes 10:00 50 0 - 39 danny 16    
zon 30-jul initiatie (kennismaking) GS 10:00 10   SC      
din 1-aug men's Houthalen 13:00 75 0 - 36 luc 10   Patrick Thienpondt
vrij 4-aug t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 5-aug weekend Oudenaarde 9:00 67 0 - 36 alexis 20    
din 8-aug Jeugd-sportkamp Gent GS 13:00-16:00         TBD  
woe 9-aug gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
don 10-aug Jeugd-sportkamp Gent GS 13:00-16:00         TBD  
vrij 11-aug seniors & members Princenbosch 11:00 45 0 - 39 danny 18    
zon 13-aug weekend & Rabbits Arras 10:00 56/20 0 - 45 alexis 8 + 3 18h+2x9h  
din 15-aug                  
vrij 18-aug seniors & memb.drongen GS 16:30   0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins
vrij 18-aug prijsuitreiking maand GS 20:00     SC      
zat 19-aug t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 19-aug rabbits & members Ieper Open 9:30 35 0 - 45 jan 12 2X9 holes  
don 24-aug seniors & members Koksijde 10:00 49,5/31,5 0 - 45 paul 13+6 18h+2x9h Danny Cappelle
vrij 25-aug men's day drongen GS 16:00   0 - 45 luc 10 1x12 holes  
zat 26-aug weekend+rabbits+jeugd Mérignies 10:00 49 /32 0 - 36 ignace 15 18h + 2x9h  
zat 26-aug jeugdles zat (1uur) GS 9:30   ( 5 lessen op zaterdag )        
zon 27-aug initiatie (kennismaking) GS 10:00 10   SC      
din 29-aug Jeugdstage di/wo GS 10:00-17:00     jan      
woe 30-aug                  
don 31-aug gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 1-sep men's day drongen GS 15:30   0 - 45 luc 10 1x12 holes  
zat 2-sep jeugdles zat (1uur) GS 9:30   ( 5 lessen op zaterdag )        
zat 2-sep weekend Dunkerque 10:00 45 0 - 39 paul 18    
zat 2-sep weekend Oostburg 10:00 67 0 - 36 alexis 20    
zon 3-sep jeugdwedstrijd GS 10:00   baanp. jan   1x9 holes  
din 5-sep men's La Tournette 13:00 46 0 - 36 luc 10   Masterbulk (Filip Slock)
woe 6-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00  (10 woensdagen)          
zat 9-sep t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 9-sep jeugdles zat (1uur) GS 9:30   ( 5 lessen op zaterdag )        
zat 9-sep weekend Goldcup Winge G & C Club 10:00 40 0 - 28 ignace 7    
din 12-sep Interclub Seniors Men 2 Div 8 t.b.d.       danny      
woe 13-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00  (10 woensdagen)          
woe 13-sep seniors & members Oudenaarde 10:00 47 0 - 39 danny 18    
vrij 15-sep ladies (+ members) Waregem 12:00 45 0 - 44 sabine 18    
vrij 15-sep gvb proef jeugd GS 17:00   baanp. jan 4 1x9 holes  
zat 16-sep gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 16-sep jeugdles zat (1uur) GS 9:30   ( 5 lessen op zaterdag )        
zon 17-sep theorie examen GS 10:30     eric      
zon 17-sep weekend Beveren 10:00 45 0 - 44 ignace 12    
zon 17-sep weekend Golf de Enghien 10:00 60 0 - 44 alexis 12    
din 19-sep ladies (+ members) Golf de Enghien 12:10 44 0 - 40 sabine 16    
woe 20-sep Interclub Seniors Men 2 Div 8 t.b.d.       danny      
woe 20-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00  (10 woensdagen)          
vrij 22-sep weekend drongen GS 15:30   0 - 45 ignace 10 1x12 holes  
vrij 22-sep prijsuitreiking maand GS 19:30     SC      
zat 23-sep jeugdles zat (1uur) GS 9:30   ( 5 lessen op zaterdag )        
zat 23-sep weekend Rigenée 10:40 65 0 - 32 ignace 18    
woe 27-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00  (10 woensdagen)          
woe 27-sep Jeugd Golf op School  tbd 17:00-18:30            
don 28-sep gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
don 28-sep Interclub Seniors Men 2 Div 8 t.b.d.       danny      
vrij 29-sep t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc    
vrij 29-sep seniors & memb.drongen GS 15:00   0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins
zat 30-sep weekend+rabbits+jeugd l'Empereur 10:30 64/37 0 - 45 alexis 15 + 6 18h+2x9h  
zat 30-sep jeugdles zat (1uur) GS 9:30   ( 5 lessen op zaterdag )        
zon 1-okt initiatie (kennismaking) GS 10:00 10   SC      
zon 1-okt jeugdwedstrijd GS 10:00   baanp. jan   1x9 holes  
woe 4-okt men's Ternesse 13:30 50 0 - 36 luc 10   Patrick Thienpondt
woe 4-okt Interclub Seniors Men 2 Div 8 t.b.d.       danny      
woe 4-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00  (10 woensdagen)          
woe 4-okt Jeugd Golf op School  tbd 17:00-18:30          
vrij 6-okt Ladies Fantasy (+ members) Waregem 10:00 45 0 - 44 sabine 25 3bbb 90%  
zat 7-okt jeugdles zat (1uur) GS 9:30   ( 5 lessen op zaterdag )        
zon 8-okt weekend 10-10-10  GS 10:10   0 - 45 SC 10 1x12 holes Golfpromo.be
woe 11-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00  (10 woensdagen)          
woe 11-okt Jeugd Golf op School  tbd 17:00-18:30            
woe 11-okt gvb proef jeugd GS 15:30   baanp. jan 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 13-okt seniors & members Goes 10:00 50 0 - 36 paul 18   Captain Seniors prize
zat 14-okt jeugdles zat (1uur) GS 9:30   ( 5 lessen op zaterdag )        
zat 14-okt jeugdwedstrijd GS 10:00   baanp. jan   1x9 holes  
zat 14-okt weekend drongen GS 14:00   0 - 45        
zon 15-okt weekend Palingbeek 10:00 60 0 - 44 alexis 18    
din 17-okt gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 18-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00  (10 woensdagen)          
vrij 20-okt men's dream Royal Latem GC 10:00 75 0 - 36 luc 18 scramble E&Y/Galaxy Travel
zat 21-okt t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zat 21-okt jeugdles zat (1uur) GS 9:30   ( 5 lessen op zaterdag )        
woe 25-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00  (10 woensdagen)          
zat 28-okt jeugdles zat (1uur) GS 9:30   ( 5 lessen op zaterdag )        
zat 28-okt Halloween  GS 13:00   0-45 danny 10 1x9 holes  
din 31-okt Jeugdstage di/wo GS 10:00-17:00     jan      
woe 1-nov seniors & members De haenen 11:40  69,5 / 45,5 0 - 39 danny 18   Sluiting Prize Seniors
don 2-nov gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 3-nov Matchplay Indoor Loting wedstrijdschema GS              
vrij 3-nov seniors & memb.drongen GS 13:30   0 - 45 danny 10 1x12 holes Rabotvins
vrij 3-nov prijsuitreiking maand GS 18:30     SC      
zat 4-nov wintercup GS 13:00   0 - 45 danny 10 1x12 holes Galaxy Travel
zon 5-nov theorie examen GS 10:30     eric      
woe 8-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00  (10 woensdagen)          
vrij 10-nov wintercup GS 13:00   0 - 45 paul 10 1x12 holes Galaxy Travel
zat 11-nov gvb proef jeugd GS 10:00   baanp. jan 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 11-nov gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zon 12-nov wintercup GS 13:00   0 - 45 ignace 10 1x12 holes Galaxy Travel
woe 15-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00  (10 woensdagen)          
don 16-nov wintercup GS 13:00   0 - 45 danny 10 1x12 holes Galaxy Travel
zat 18-nov t-baanbegeleiding  GS 8:30     marc      
zon 19-nov gvb proef GS 8:30   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 25-nov wintercup GS 13:00   0 - 45 ignace 10 1x12 holes Galaxy Travel
zat 2-dec -Sinterklaas-wedstrijd l'Empereur 10:00 56/34 0 - 45 alexis 13 + 6 18h+2x9h  
zat 9-dec wintercup GS 13:00   0 - 45 ignace 10 1x12 holes Galaxy Travel
zat 9-dec gvb proef GS 9:00   baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
don 14-dec wintercup GS 13:00   0 - 45 paul 10 1x12 holes Galaxy Travel
din 26-dec kerstwedstrijd + rabbits De Haenen 10:00  69,5 / 45,5 0 - 45   10 + 7 18h+2x9h  
   
-