Kalender 2019    
  [ Back ]    Daglunches
Date Activity Club - info Start  HCP Coördi-     nator Flights remarks sponsor
oeste Kop              
zat 5-jan wintercup GS 12:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
zat 12-jan wintercup GS 12:00 0 - 45 paul 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
zat 19-jan wintercup GS 13:00 0 - 45 ignace 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
don 24-jan nieuwjaarsreceptie GS 19:30-21:30   GS      
vrij 25-jan wintercup GS 13:00 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
zon 3-feb wintercup GS 13:00 0 - 45 jan 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
vrij 8-feb wintercup GS 13:00 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
zat 9-feb t-baanbegeleiding  GS 13:00   marc      
zat 9-feb Coldcup Het Woold 10:40 0 - 36 ignace 10    
zon 10-feb theorie examen GS 10:30   eric      
don 14-feb wintercup GS 13:00 0 - 45 paul 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
zon 24-feb wintercup GS 9:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
zon 24-feb -winterbuffet GS 12:00-14:00          
din 26-feb gvb proef GS 13:00 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 2-mrt t-baanbegeleiding  GS 13:00   marc      
zon 3-mrt wintercup GS 13:00 0 - 45 jan 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
don 7-mrt Jeugdstage don/vrij GS 09:45-17:00   frank      
vrij 8-mrt Matchplay Indoor - finale GS 16:00   danny      
vrij 8-mrt wintercup GS 13:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
vrij 8-mrt swing off en prijsuitreiking winter cup om 19h00         (+ trekking matchplay clubkampioenschap)
zat 9-mrt weekend+rabbits+jeugd l'Empereur 10:00 0 - 45 Ignace 18 + 6 18h+2x9h  
woe 13-mrt men's Ternesse 13:00 0 - 36 luc 10   Group Van Damme
woe 13-mrt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
don 14-mrt t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 16-mrt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
din 19-mrt gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 20-mrt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
woe 20-mrt seniors & members Du Sart 11:00 0 - 40 paul 18   Van Lanschot selectie
vrij 22-mrt ladies kickoff GS 15:00 0 - 45 sabine 9 1x12 holes bvba Dilec
zat 23-mrt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 23-mrt weekend Dunkerque 10:00 0 - 36 ignace 15    
zon 24-mrt initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
woe 27-mrt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 29-mrt GS Qualiglas Trophy GS 14:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Qualiglas
vrij 29-mrt prijsuitreiking maand GS 19:30   SC      
zat 30-mrt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 30-mrt weekend Oostburg 10:00 0 - 36 eric 20    
zon 31-mrt theorie examen GS 10:30   eric      
zon 31-mrt weekend drongen sponsor day GS 14:00   Ignace/danny      
din 2-apr men's De Brigode 11:00 0 - 36 luc 10   Norbert Gevaert
din 2-apr GS Fun Cup 3 x 3 = 9 GS 14:00 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Fun Cup 3x3=9
woe 3-apr seniors & members Rinkven 11:00 0 - 36 paul 18    
woe 3-apr Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 5-apr regelavond  GS 19:30   eric      
zat 6-apr t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 6-apr weekend Goldcup Prise d'eau 11:00 0 - 28 alexis 9    
zon 7-apr GS Eclectic Arenzo-Alpecin GS 9:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Arenzo Alpecin
zon 7-apr -lentebrunch GS 12:00-14:00          
woe 10-apr jeugdwedstrijd/GVB GS 13:30 baanp. jan 4 1x9 holes  
zat 13-apr weekend+rabbits Lille Metropole 10:00 0 - 45 ignace 20 + 9 18h+2x9h  
zat 13-apr gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zon 14-apr theorie examen GS 10:30   eric      
woe 17-apr seniors & members De Brigode 10:00 0 - 36 paul 18    
don 18-apr Jeugdstage don/vrij GS 09:45-17:00   jan      
zat 20-apr rabbits & members+jeugd Ieper Open 10:00 0 - 45 luc 12 2X9 holes  
zat 20-apr weekend Le Vert Parc 10:00 0 - 36 ignace 13    
zat 20-apr t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zon 21-apr GS Fun Cup 3 x 3 = 9 GS 9:30 0 - 45 ignace   1x12 holes Fun Cup 3x3=9
maa 22-apr opendeurdag GS 10:00-17:00   SC      
din 23-apr gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
din 23-apr ladies Palingbeek 10:00 0 - 40 sabine 18   L.Widmer Beauity Trophee
woe 24-apr Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 26-apr GS Rabotvins Cup GS 15:30 0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins
vrij 26-apr prijsuitreiking maand GS 19:30   SC      
zat 27-apr Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 27-apr interclub heren/dames   10:00   jan/sabine      
zat 27-apr B-Active Travel Trophy GS 10:00-14:00 0 - 45 danny 10   B-Active Travel
zon 28-apr gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zon 28-apr interclub heren/dames   10:00   jan/sabine      
woe 1-mei weekend Goes 10:00 0 - 36 danny 18    
woe 1-mei interclub heren/dames   10:00   jan/sabine      
vrij 3-mei t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 4-mei weekend Goldcup Stippelberg 10:30 0 - 28 alexis 9    
zat 4-mei Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zon 5-mei initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
din 7-mei womens golfday GS 9:30 0 - 45 sabine 10   Pink Ribbon
din 7-mei men's Edingen 13:00 0 - 36 luc 10   B. Crommelinckx wijnconsulent
woe 8-mei clubkamp. seniors + (members) Wouwse Plantage 12:00 0 - 36 paul 18    
woe 8-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
zat 11-mei beker v.vlaanderen Waregem 8:27 0 - 36 eric 18    
zat 11-mei weekend Oudenaarde 9:00 0 - 36 alexis 18    
zat 11-mei Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zon 12-mei GS Qualiglas Trophy GS 14:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Qualiglas
woe 15-mei ladies (+ members) De Kluizen 10:00 0 - 40 sabine 12   Martine Salens
woe 15-mei Jeugd Golf op School  GS 17:00-18:30   jan      
woe 15-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
don 16-mei gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 17-mei GS François-Steenbeke cup GS 15:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Betty Steenbeke
vrij 17-mei prijsuitreiking maand GS 19:30   SC      
zat 18-mei Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 18-mei rabbits & members+jeugd Ieper Open 10:00 0 - 45 frank 12 2X9 holes  
zat 18-mei clubkamp, & weekend Palingbeek 8:20 0 - 36 eric 22    
zat 18-mei clubkampioen 2e ronde Palingbeek 14:00 0 - 18,4 eric 8    
zon 19-mei theorie examen GS 10:30   eric      
woe 22-mei Jeugd Golf op School  GS 17:00-18:30   jan      
woe 22-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
woe 22-mei ladies (+ members) Cleydael 11:00 0 - 40 sabine 18   Maison Sucrée
vrij 24-mei jeugdwedstrijd/GVB GS 17:00 baanp. frank   1x9 holes Van Lanschot selectie
vrij 24-mei gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 24-mei demodag Callaway GS 9:00          
zat 25-mei 10th Ghent Academic Open Golf Tournament 4 wedstrijden     1x12 holes Golfschool Gent
zon 26-mei
woe 29-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan    
woe 29-mei seniors & members Damme 12:00 0 - 35 paul 18   Restaurant Bacchus
don 30-mei GS Maison Sucrée challenge GS 13:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Maison Sucrée
vrij 31-mei t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 1-jun weekend Mont Garni 10:00 0 - 40 eric 15    
zon 2-jun GS Eclectic Arenzo-Alpecin GS 9:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Arenzo Alpecin
zon 2-jun -barbecue GS 12:00-14:00          
din 4-jun womens golfday Zwijnaarde 13:00 0 - 45 sabine 10   Pink Ribbon
din 4-jun men's La bawette 13:00 0 - 36 luc 10   Filip Standaert
woe 5-jun jeugdwedstrijd/GVB GS 14:00-16:00 baanp. jan 4 1x9 holes Van Lanschot selectie
vrij 7-jun GS New Instruphar cup GS 13:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Sophie Cantaert
zat 8-jun ladies (+ members) Le Vert Parc 11:00 0 - 36 sabine 8   Van Lanschot selectie
zon 9-jun weekend Goldcup Rigenée 11:30 0 - 28 alexis 9    
zon 9-jun GS Fun Cup 3 x 3 = 9 GS 15:00 0 - 45 luc 10 1x12 holes Fun Cup 3x3=9
maa 10-jun weekend De Haenen 11:00 0 - 36 danny 18   Captains Prize 1
woe 12-jun ladies (+ members) Oudenaarde 12:00 0 - 40 sabine 18   Restaurant Bacchus
zat 15-jun weekend La Bruyère 10:00 0 - 40 danny 18    
zon 16-jun initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
don 20-jun seniors & members Oostende 14:10 0 - 34 paul 18    
vrij 21-jun GS Maison Sucrée challenge GS 15:30 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Maison Sucrée
vrij 21-jun prijsuitreiking maand GS 19:30   SC      
zat 22-jun gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zon 23-jun theorie examen GS 10:30   eric      
zon 23-jun weekend  Louvain-la-neuve 10:00 0 - 36 sabine 18    
woe 26-jun jeugdwedstrijd/GVB GS 17:00   frank     Van Lanschot selectie
zat 29-jun t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 29-jun weekend Mérignies 10:00 0 - 40 jan 18    
zon 30-jun GS Eclectic GS 13:30 0 - 45 ignace 10 1x12 holes Eclectic
din 2-jul men's Wouwse Plantage 13:00 0 - 36 luc 10   Dany Cappelle
din 2-jul Jeugdstage din/woe GS 09:45-17:00   frank      
woe 3-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
woe 3-jul seniors & members Cleydael 11:00 0 - 36 paul 18   Filliers
vrij 5-jul GS François-Steenbeke cup GS 16:00 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Betty Steenbeke
zat 6-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zon 7-jul weekend+rabbits+jeugd Lille Metropole 10:00 0 - 45 eric 18 + 8 18h+2x9h  
din 9-jul gvb proef  GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 10-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc    
don 11-jul seniors vlag competitie Waregem 11:00 0 - 44 paul 18    
vrij 12-jul GS Maison Sucrée challenge GS 15:00 0 - 45 luc 10 1x12 holes Maison Sucrée
zat 13-jul Scheldecup Oudenaarde 11:00   danny   TBD  
zat 13-jul weekend La Bruyère 10:00 0 - 40 alexis 18    
vrij 19-jul gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 19-jul GS Rabotvins Cup GS 13:00 0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins
zat 20-jul weekend Palingbeek 11:00 0 - 36 ignace 18    
zon 21-jul weekend+rabbits+jeugd Lille Metropole 10:00 0 - 45 eric 18 + 8 18h+2x9h  
vrij 26-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 27-jul weekend Goes 10:00 0 - 36 danny 18    
zon 28-jul weekend Pierpont 10:30 0 - 36 ignace 18    
vrij 2-aug t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 3-aug weekend Oudenaarde 9:00 0 - 36 alexis 18    
zon 4-aug initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
din 6-aug men's Millenium 13:00 0 - 36 luc 10   Men Captains Prize
woe 7-aug gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 7-aug seniors team competitie De Brigode 11:00 0 - 36 paul 18    
vrij 9-aug GS Qualiglas Trophy GS 13:30 0 - 45 luc 10 1x12 holes Qualiglas
zon 11-aug weekend & Rabbits Arras 10:00 0 - 45 eric 8 + 3 18h+2x9h  
vrij 16-aug GS Rabotvins Cup GS 15:30 0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins
vrij 16-aug prijsuitreiking maand GS 19:30   SC      
zat 17-aug t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 17-aug rabbits & members+jeugd Ieper Open 9:30 0 - 45 frank 12 2X9 holes  
zat 17-aug ladies weekend Le Vert Parc 11:00 0 - 36 sabine 10   B, Steenbeke & S, Cantaert
zat 17-aug weekend Goldcup Spiegelven 10:15 0 - 28 ignace 9    
woe 21-aug seniors & members Koksijde 10:00 0 - 35 paul 18    
vrij 23-aug GS Eclectic GS 15:00 0 - 45 luc 10 1x12 holes Eclectic
zat 24-aug weekend Mérignies 10:00 0 - 40 ignace 18    
zon 25-aug theorie examen GS 10:30   eric      
din 27-aug Jeugdstage din/woe GS 09:45-17:00   frank      
don 29-aug gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 30-aug GS Maison Sucrée challenge GS 13:00 0 - 45 luc 10 1x12 holes Maison Sucrée
zat 31-aug weekend Falnué 10:00 0 - 36 alexis 10    
zon 1-sep initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
zon 1-sep jeugdwedstrijd/GVB GS 10:00   frank      
woe 4-sep men's Mont Garni 13:00 0 - 36 luc 10   P,P, Sanders
woe 4-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 6-sep ladies (+ members) Waregem 12:00 0 - 44 sabine 18   Filliers
zat 7-sep t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 7-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 7-sep weekend Goes 10:00 0 - 36 danny 20    
zon 8-sep weekend+rabbits Lille Metropole 10:00 0 - 45 danny 18 + 8 18h+2x9h Maison Sucrée
zon 8-sep gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zon 8-sep GS New Instruphar cup GS 14:00 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Sophie Cantaert
din 11-sep ladies (+ members) Ternesse 11:00 0 - 36 danny 18   Distrilex & Intelligent Motion
woe 11-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
don 12-sep interclub seniors   10:00   danny   ronde 1  
vrij 13-sep t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
vrij 13-sep jeugdwedstrijd/GVB GS 17:00 baanp. frank 4 1x9 holes  
zat 14-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 14-sep weekend Edingen 9:00 0 - 36 alexis 18    
zon 15-sep theorie examen GS 10:30   eric      
zon 15-sep weekend Beveren 10:00 0 - 36 ignace 12    
woe 18-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
don 19-sep interclub seniors   10:00   danny   ronde 2  
vrij 20-sep GS  Qualiglas Trophy GS 15:30 0 - 45 ignace 10 1x12 holes Qualiglas
vrij 20-sep prijsuitreiking maand GS 19:30   SC      
zat 21-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 21-sep weekend Rigenée 10:40 0 - 32 ignace 15    
zon 22-sep Ryder Cup GS 11:00 0 - 45 danny      
din 24-sep interclub seniors   10:00   danny      
woe 25-sep seniors & members Oudenaarde 10:00 0 - 40 paul 18   Adv. L.De Meulenaere & Partn.
woe 25-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 27-sep gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 27-sep GS Rabotvins Cup GS 15:00 0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins
zat 28-sep weekend+rabbits+jeugd l'Empereur 10:00 0 - 45 alexis 18 + 6 18h+2x9h  
zat 28-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zon 29-sep initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
din 1-okt men's Kempense 13:00 0 - 36 luc 10   Patrick Thienpondt
woe 2-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
woe 2-okt Jeugd Golf op School  GS 17:00-18:30   frank      
don 3-okt t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
vrij 4-okt Ladies Invite Waregem 9:30 0 - 44 sabine 25  4bal  TB  
zat 5-okt Matchplay Outdoor - Finales GS 12:00   danny      
zat 5-okt Captains prize easy&early birds GS 10:00-14:20 0 - 45 danny     180 whiskies
zat 5-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
woe 9-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
woe 9-okt Jeugd Golf op School  GS 17:00-18:30   Jan      
woe 9-okt seniors & members Damme 10:00 0 - 35 paul 18   Seniors Captains Prize
zat 12-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 12-okt Galaxy Travel 10-10-10 Trophy             GS   10:10- 14:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Galaxy Travel
zon 13-okt jeugdwedstrijd/GVB GS 10:00 baanp. frank 4 1x9 holes  
din 15-okt gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 16-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 18-okt GS Rabotvins Cup GS 14:30 0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins
vrij 18-okt prijsuitreiking maand GS 18:30   SC      
zat 19-okt t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 19-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zon 20-okt GS Fun Cup 3 x 3 = 9 GS 13:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Fun Cup 3x3=9
woe 23-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 25-okt men's dream Royal Latem GC 10:00 0 - 36 luc 18 scramble Ernst & Young
zat 26-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zon 27-okt jeugdwedstrijd/GVB GS 10:00   frank 4 1x9 holes  
zon 27-okt Weekend  Dunkerque 10:00 0 - 36 ignace 10    
din 29-okt Jeugdstage di/woe GS 09:45-17:00   jan      
vrij 1-nov seniors & members De Haenen 11:00 0 - 36 paul 18   Restaurant Bari
vrij 1-nov gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 1-nov Matchplay Indoor- loting GS     danny      
zat 2-nov wintercup  GS 13:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
zon 3-nov theorie examen GS 10:30   eric      
woe 6-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 8-nov wintercup GS 13:00 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
zat 9-nov Jeugdlessen  GS 09:30-11:30   jan      
zat 9-nov gvb proef GS 13:00 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zon 10-nov jeugdwedstrijd/GVB GS 13:30 baanp. frank   1x9 holes  
zon 10-nov wintercup GS 9:30 0 - 45 jan 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
zon 10-nov -herfstbrunch GS 12:00-14:00          
maa 11-nov Coldcup Prise d'eau 10:00 0 -36 ignace 10    
woe 13-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
don 14-nov wintercup GS 13:00 0 - 45 luc 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
vrij 15-nov gvb proef GS 13:00 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 16-nov Jeugdlessen  GS 09:30-11:30   jan      
zat 16-nov t-baanbegeleiding  GS 13:00   marc      
zat 16-nov Coldcup Wimereux 11:00 0 - 36 ignace 10    
woe 20-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
zat 23-nov Jeugdlessen  GS 09:30-11:30   jan      
zat 23-nov wintercup GS 13:00 0 - 45 paul 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
woe 27-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
zat 30-nov wintercup GS 13:00 0 - 45 ignace 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
vrij 6-dec gvb proef GS 13:00 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 7-dec -sinterklaas-wedstrijd l'Empereur 10:00 0 - 45 alexis 15 + 6 18h+2x9h
don 12-dec wintercup GS 13:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
don 26-dec -kerstwedstrijd De Haenen 10:00 0 - 45 danny 18   Restaurant Bacchus