Kalender 2020    
  [ Back ]    Daglunches
Date Activity Club - info Start  HCP Coördinator Flights remarks sponsor
oeste Kop              
zat 4-jan GS wintercup Golflounge GS 12:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Golflounge
zat 11-jan GS wintercup Golflounge GS 12:30 0 - 45 dany 10 1x12 holes Golflounge
zat 18-jan GS Galaxy travel "Summer" cup GS 13:00 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Galaxy Travel
don 23-jan nieuwjaarsreceptie GS 19:30-21:30   GS      
vrij 24-jan GS wintercup Golflounge GS 13:00 0 - 45 ignace 10 1x12 holes Golflounge
zon 2-feb GS Galaxy travel "Summer" cup GS 13:00 0 - 45 frank 10 1x12 holes Galaxy Travel
vrij 7-feb GS wintercup Golflounge GS 13:00 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Golflounge
zat 8-feb t-baanbegeleiding  GS 13:00   marc      
zat 8-feb weekend Coldcup Het Woold 10:30 0 - 36 ignace 10    
zon 9-feb theorie examen GS 10:00   eric      
don 13-feb GS Galaxy travel "Summer" cup GS 13:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Galaxy Travel
zon 23-feb GS wintercup Golflounge GS 13:00 0 - 45 dany 10 1x12 holes Golflounge
din 25-feb Jeugdstage din/woe GS 09:45-17:00   frank      
zat 29-feb t-baanbegeleiding  GS 13:00   marc      
zon 1-mrt GS Galaxy travel "Summer" cup GS 13:00 0 - 45 jan 10 1x12 holes Galaxy Travel
zon 1-mrt Matchplay Outdoor - loting GS  15:00   danny      
don 5-mrt gvb proef GS 13:00 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 6-mrt Matchplay Indoor - finale GS 16:00   danny      
vrij 6-mrt GS wintercup Golflounge GS 13:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Golflounge
vrij 6-mrt Swing-Off & Prijsuitreiking Matchplay Indoor Golflounge Cup - 19h   
zat 7-mrt weekend+rabbits l'Empereur 10:00 0 - 45 ignace 18 + 6 18h+2x9h  
din 10-mrt men's Cleydael 13:00 0 - 36 jan/luc 10   Groep Van Damme
woe 11-mrt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
don 12-mrt t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 14-mrt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 14-mrt GS wintercup Golflounge GS 13:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Golflounge
din 17-mrt gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 18-mrt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
woe 18-mrt seniors & members Rinkven 11:00 0 - 36 dany 15    
vrij 20-mrt ladies kickoff GS 15:00 0 - 45 sabine 9 1x12 holes bvba Dilec
zat 21-mrt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 21-mrt weekend Dunkerque 10:00 0 - 36 ignace 15    
zon 22-mrt initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
woe 25-mrt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 27-mrt GS Weekend Trophy GS 15:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes  
vrij 27-mrt prijsuitreiking maand GS 19:00   SC      
zat 28-mrt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 28-mrt weekend Grand Prix Laudonie Oostburg 10:00 0 - 36 eric 24   Brasserie Pakhuis
zon 29-mrt theorie examen GS 10:00   eric      
zon 29-mrt GS Sponsor day GS 14:00   ignace/danny      
din 31-mrt seniors & members Du Sart 11:30 0 - 40 dany 18    
woe 1-apr Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 3-apr GS Fun Cup 3 x 3 = 9 GS 13:30 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Fun Cup 3x3=9
vrij 3-apr regelavond  GS 19:30   eric      
zat 4-apr t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 4-apr weekend Goldcup Prise d'eau 11:00 0 - 28 alexis 9    
zon 5-apr GS Eclectic Arenzo-Alpecin GS 13:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Arenzo Alpecin
din 7-apr men's Oostende 14:10 0 - 34 jan/luc 10   Norbert Gevaert
zat 11-apr weekend+rabbits Lille Metropole 10:00 0 - 45 ignace 18 + 8 18h+2x9h  
zat 11-apr gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zon 12-apr theorie examen GS 10:00   eric      
maa 13-apr GS Fun Cup 3 x 3 = 9 GS 9:30 0 - 45 danny   1x12 holes Fun Cup 3x3=9
din 14-apr Jeugdstage din/woe GS 09:45-17:00   jan      
woe 15-apr seniors & members Brigode 11:00 0 - 36 dany 18    
zat 18-apr weekend+rabbits Ieper Open 10:00 0 - 45 luc 12 2X9 holes  
zat 18-apr weekend Le Vert Parc 10:00 0 - 36 ignace 13   Patrick Van Renterghem
zat 18-apr t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zon 19-apr opendeurdag GS 10:00-17:00   SC      
din 21-apr gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 22-apr ladies De Kluizen 10:00 0 - 44 sabine 12 1x9 holes Kleurrijk
woe 22-apr Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 24-apr GS Rabotvins Cup GS 15:00 0 - 45 dany 10 1x12 holes Rabotvins
vrij 24-apr prijsuitreiking maand GS 19:00   SC      
zat 25-apr Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 25-apr GS Weekend Trophy GS 10:00 - 13:00   danny 10 1x9 holes Single MP, 4-ball & Foursome
zat 25-apr Interclub Men/Ladies tbd 10:00   SC   ronde 1  
zon 25-apr Interclub Men/Ladies tbd 10:00   SC   ronde 2  
zon 26-apr weekend Mérignies 10:00 0 - 40 ignace 15    
zon 26-apr gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 1-mei weekend Grand Prix Laudonie Goes 9:58 0 - 36 danny 18   Pleasures Boutique
vrij 1-mei t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
vrij 1-mei Interclub Men/Ladies tbd 10:00   SC   ronde 3  
zat 2-mei Interclub Men/Ladies tbd 10:00   SC   Finale  
zat 2-mei Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zon 3-mei initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
din 5-mei men's Du Sart 13:00 0 - 36 jan/luc 10   Bart Crommelinckx - wijnconsulent
woe 6-mei seniors & members Wouwse Plantage 13:35 0 - 36 dany 18   Van Lanschot Trofee - Seniors
woe 6-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
zat 9-mei Beker van Vlaanderen Waregem 8:27 0 - 36 eric 18    
zat 9-mei weekend Oudenaarde 9:00 0 - 36 alexis 18   Filliers Distillery
zat 9-mei Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zon 10-mei GS Weekend Trophy GS 13:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes  
woe 13-mei ladies (+ members) Damme 11:20 0 - 35,9 sabine 15   Martine Saelens
woe 13-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
don 14-mei gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 15-mei GS New Instruphar cup GS 15:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Sophie Cantaert
vrij 15-mei prijsuitreiking maand GS 19:00   SC      
zat 16-mei Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 16-mei weekend+rabbits Ieper Open 10:00 0 - 45 frank 12 2X9 holes  
zon 17-mei theorie examen GS 10:00   eric      
zon 17-mei GS Knock out  GS            
woe 20-mei Jeugd Golf op School  GS 17:00-18:30   jan      
woe 20-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
don 21-mei GS Maison Sucrée challenge GS 13:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Maison Sucrée
don 21-mei weekend Goldcup Spiegelven 10:15 0 - 28 alexis 9    
vrij 22-mei gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 22-mei demodag Callaway GS 9:00          
zat 23-mei 11th Ghent Academic Open Golf Tournament 4 wedstrijden     1x12 holes Golfschool Gent
zon 24-mei
woe 27-mei Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
woe 27-mei seniors & members Damme 11:04 0 - 35,9 dany 18   Restaurant Bacchus
vrij 29-mei t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 30-mei weekend La Bruyère 11.00 0 - 40 ignace 15    
zon 31-mei GS Eclectic Arenzo-Alpecin GS 13:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Arenzo Alpecin
maa 1-jun Head captains prize De Haenen 11:00 0-36 danny 16   Head captain
din 2-jun men's Royal Hainaut 13:00 0 - 36 jan/luc 10   P.P. Sanders & Selectie Van Lanschot Trofee
vrij 5-jun GS François-Steenbeke cup GS 13:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Betty Steenbeke
zat 6-jun weekend Ragnies 11:00 0 - 40 ignace 12    
zon 7-jun weekend Goldcup Henri Chapelle 11:00 0 - 28 alexis 9    
zon 7-jun GS Fun Cup 3 x 3 = 9 GS 13:30 0 - 45 luc 10 1x12 holes Fun Cup 3x3=9
woe 10-jun ladies (+ members) Oudenaarde 10:00 0 - 36 sabine 18   Restaurant Bacchus + Van Lanschot Trofee
zat 13-jun weekend Mont Garni 10:00 0 - 36 alexis 15    
zon 14-jun initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
don 18-jun seniors & members La Tournette 11:00 0 - 36 dany 15    
vrij 19-jun GS Maison Sucrée challenge GS 15:00 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Maison Sucrée
zat 20-jun gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zon 21-jun theorie examen GS 10:00   eric      
zon 21-jun weekend  Louvain-la-neuve 10:00 0 - 36 sabine 18    
zat 27-jun t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 27-jun weekend Falnuée 10:30 0 - 36 ignace 15    
zon 28-jun GS Eclectic B-active travel GS 13:30 0 - 45 jan 10 1x12 holes B-Active Travel
din 30-jun men's Kempense 13:00 0 - 36 jan/luc 10   D.Cappelle & Van Lanschot Trofee
woe 1-jul Jeugdstage GS 09:45-17:00   frank    
don 2-jul Jeugdstage GS 09:45-17:00   frank    
zat 4-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zon 5-jul weekend+rabbits Lille Metropole 10:00 0 - 45 eric 18 + 8 18h+2x9h Selectie V,Lanschot Trofee Ladies
woe 8-jul seniors & members Cleydael 11:00 0 - 36 dany 18   Filliers Distillery
don 9-jul gvb proef  GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 10-jul GS Maison Sucrée challenge GS 13:30 0 - 45 luc 10 1x12 holes Maison Sucrée
zat 11-jul clubkampioen & weekend Palingbeek 8:30 0 - 36 eric 20    
zat 11-jul clubkampioen 2e ronde Palingbeek 14:00 0 - 18,4 eric 5 strokeplay  
vrij 17-jul gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 17-jul GS Rabotvins Cup GS 13:30 0 - 45 dany 10 1x12 holes Rabotvins
vrij 17-jul prijsuitreiking maand GS 19:00   SC      
zat 18-jul weekend Goldcup Naxhelet 11:00 0 - 28 ignace 9    
zon 19-jul weekend+rabbits Arras 10:40 0 - 36 eric 13+7 18h+2x9h  
din 21-jul GS Gentse Feest Coupe GS 9:30-13:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes  
woe 22-jul seniors & members Wouwse Plantage 13:35 0 - 36 dany 18   Van Lanschot Trofee - Seniors
vrij 24-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 25-jul weekend Goes 9:58 0 - 36 danny 18    
zon 26-jul weekend+rabbits Lille Metropole 10:00 0 - 45 eric 18 + 8 18h+2x9h  
din 28-jul men's Prise d'eau 13:00 0 - 36 jan/luc 9   Filip Standaert
vrij 31-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 1-aug clubkampioen seniors Oudenaarde 9:00 0 - 28 dany 10 strokeplay  
zat 1-aug seniors & members Oudenaarde 10:00 0 - 36 dany 8   Ganda
zon 2-aug initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
woe 5-aug gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 8-aug weekend Mérignies 10:00 0 - 40 ignace 18   Jan Smets
zon 9-aug GS Weekend Trophy GS 13:30 0 - 45 luc 10 1x12 holes  
vrij 14-aug GS Rabotvins Cup GS 15:30 0 - 45 dany 10 1x12 holes Rabotvins
vrij 14-aug prijsuitreiking maand GS 19:30   SC      
zat 15-aug t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 15-aug weekend+rabbits Ieper Open 9:30 0 - 45 frank 12 2X9 holes  
zat 15-aug ladies (+ members) Le Vert Parc 10:00 0 - 40 sabine 15   Betty Steenbeke/Sophie Cantaert
vrij 21-aug GS Eclectic B-active travel GS 13:30 0 - 45 luc 10 1x12 holes B-Active Travel
zat 22-aug weekend Pierpont 11:00 0 - 36 alexis 15    
zon 23-aug weekend Goldcup Oostende 14:10 0 - 28 ignace 9   Norbert Gevaert
zon 23-aug theorie examen GS 10:00   eric      
zon 23-aug GS Weekend Trophy GS 13:30 0 - 45 Dany 10 1x12 holes  
din 25-aug men's Houthalen 14:00 0 - 36 jan/luc 10   Captains prize Men
din 25-aug Jeugdstage din/woe GS 09:45-17:00   frank      
don 27-aug gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
don 27-aug seniors & members Palingbeek 11:00 0 - 36 dany 18   Philippe Devos
vrij 28-aug GS Maison Sucrée challenge GS 13:30 0 - 45 luc 10 1x12 holes Maison Sucrée
vrij 28-aug prijsuitreiking maand GS 19:30   SC      
zat 29-aug weekend Falnuée 10:30 0 - 36 alexis 10    
zat 29-aug weekend Grand Prix Laudonie l'Empereur 10:00 0 - 45 eric 18 + 6 18h+2x9h Brasserie Pakhuis Beker v. Vlaanderen
zon 30-aug initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
zon 30-aug GS Eclectic Arenzo-Alpecin GS 13:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes Arenzo Alpecin
woe 2-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 4-sep ladies (+ members) Waregem 9:57 0 - 36 sabine 15   Filliers Distillery
zat 5-sep t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 5-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 5-sep weekend Goes 9:58 0 - 36 danny 20   All-Electro Wim Goeminne
zon 6-sep weekend+rabbits Lille Metropole 10:00 0 - 45 eric 18 + 8 18h+2x9h Bart Crommelinckx - wijnconsulent
zon 6-sep gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 9-sep ladies (+ members) Beveren 10:00 0 - 36 sabine 13   Beauty Golf Trophy by Louis Widmer
woe 9-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
don 10-sep Interclub seniors tbd 10:00   danny   ronde 1  
vrij 11-sep t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
vrij 11-sep prijsuitreiking maand GS 19:30   SC      
vrij 11-sep GS Sophie & Betty Trophy GS 13:30 0 - 45 danny 10 1x12 holes B. Steenbeke & S, Cantaert
zat 12-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 12-sep weekend Ieper Open 10:00 24-45 alexis 12 2X9 holes  
zon 13-sep weekend Edingen 9:00 0 - 36 ignace 18   Vastgoed De Vos
zon 13-sep theorie examen GS 10:00   eric      
woe 16-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 18-sep                
zat 19-sep   11th Ghent Academic Open Golf Tournament 5 wedstrijden    zie kalender i-golf)
zon 20-sep                
zat 19-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
din 22-sep Interclub seniors tbd 10:00   danny   ronde 3  
woe 23-sep ladies (+ members) Oudenaarde 10:00 0 - 36 sabine 18   Restaurant Bacchus
woe 23-sep seniors & members Oudenaarde 11:00 0 - 36 dany 18    
woe 23-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 25-sep gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x7 holes B-Active Travel
vrij 25-sep GS Rabotvins Cup GS 13:30 0 - 45 dany 10 1x9 holes Rabotvins
vrij 25-sep prijsuitreiking maand GS 19:30   SC      
zat 26-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zon 27-sep initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
zon 27-sep weekend Stippelberg 10:00 0 - 36 alexis 10   Bart Crommelinckx - wijnconsulent
woe 30-sep men's Ternesse 13:00 0 - 36 jan/luc 10   Patrick Thienpondt
woe 30-sep Interclub seniors tbd 10:00   danny   Finale  
woe 30-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
don 1-okt t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
vrij 2-okt Ladies Invite Waregem 9:57 0 - 40 sabine 15 Texas scramble Ganda
zat 3-okt Matchplay Outdoor - Finales GS 12:00   danny     Datum Finale TBD
zat 3-okt Captains prize easy&early birds GS 10:00-14:00 0 - 45 danny   1x9 holes 180 whiskies
zat 3-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zon 4-okt theorie examen GS 10:00   eric      
zon 4-okt weekend Ragnies 10:30 0 - 36 ignace 10    
woe 7-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
woe 7-okt seniors captains prize Damme 11:04 0 - 35 dany 18   Restaurant Bacchus
vrij 9-okt GS Filliers Distillery Trophy GS 13:30 0 - 45 danny 10 1x9 holes Filliers Distillery
zon 10-okt GS Sponsor day GS 14:00   ignace/danny   1x9 holes  
zat 10-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zon 11-okt weekend La Bawette 10:00 0 - 40 ignace 13   Patrick Van Renterghem
din 13-okt gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x7 holes B-Active Travel
woe 14-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 16-okt GS Rabotvins Cup GS 13:00 0 - 45 dany 10 1x9 holes Rabotvins
vrij 16-okt prijsuitreiking maand GS 19:00   SC      
zat 17-okt t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 17-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 17-okt weekend Grand Prix Laudonie Mont Garni 10:00 0 - 36 ignace 15   Pleasures Boutique
zon 18-okt GS Fun Cup 3 x 3 = 9 GS 13:30 0 - 45 danny/frank 10 1x9 holes Fun Cup 3x3=9
woe 21-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 23-okt men's dream Gr, Prix Laudonie Royal Latem 10:00 0 - 36 jan/luc 18 4BB-80% The Pleasures Group
zat 24-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zon 25-okt GS Filliers Distillery Trophy GS 13:00 0 - 45 danny   1x9 holes Filliers Distillery
zon 25-okt Weekend  Dunkerque 10:00 0 - 36 ignace 13   Carpentier Hardwood Solutions
vrij 30-okt seniors & members De Haenen 11:00 0 - 40 dany 20   Restaurant Bari
vrij 30-okt gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x7 holes B-Active Travel
zat 31-okt weekend Coldcup Mérignies 10:00 0 - 36 ignace 13    
zon 1-nov Matchplay Indoor- loting GS 15:00   danny      
zon 1-nov GS Golflounge Trophy GS 13:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Golflounge
zon 1-nov theorie examen GS 10:00   eric      
din 3-nov Jeugdstage din/woe GS 09:45-17:00   jan      
vrij 6-nov GS Rabotvins Cup   13:00 0 - 45 dany 10 1x9 holes Rabotvins
zat 7-nov gvb proef GS 13:00 baanp. marc 4 1x7 holes B-Active Travel
zon 8-nov GS Herfst Trophy GS 13:00 0 - 45 luc 9 1x9 holes  
woe 11-nov weekend Coldcup Prise d'eau 10:00 0 - 36 ignace 12    
vrij 13-nov gvb proef GS 13:00 baanp. marc 4 1x7 holes B-Active Travel
zat 14-nov Jeugdlessen  GS 09:30-11:30   jan      
zat 14-nov t-baanbegeleiding  GS 13:00   marc      
zon 15-nov GS Golflounge Trophy GS 13:00 0 - 45 luc 10 1x12 holes Golflounge
zon 15-nov theorie examen GS 10:00   eric      
woe 18-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 20-nov GS Herfst Trophy GS 13:00 0 - 45 dany 9 1x9 holes  
zat 21-nov Jeugdlessen  GS 09:30-11:30   jan      
zat 21-nov weekend Coldcup Wimereux 10:30 0 - 36 ignace 10    
woe 25-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
zat 28-nov GS Filliers Distillery Trophy GS 13:00 0 - 45 ignace   1x9 holes Filliers Distillery
vrij 4-dec gvb proef GS 13:00 baanp. marc 4 1x7 holes B-Active Travel
vrij 4-dec GS Golflounge Trophy GS 13:00 0 - 45 danny 9 1x9 holes Golflounge
zat 5-dec Sinterklaas-wedstrijd l'Empereur 10:00 0 - 45 alexis 15 + 6 18h+2x9h
vrij 11-dec GS Herfst Trophy GS 13:00 0 - 45 danny 9 1x9 holes  
vrij 11-dec prijsuitreiking maand GS 19:00   SC      
zat 19-dec GS Herfst Trophy GS 12:30 0 - 45 jan 10 1x9 holes  
zat 26-dec Kerstwedstrijd De Haenen 10:30 0 - 44 danny 18 18 holes TS Restaurant Bacchus