Kalender 2019    
  [ Back ]    Daglunches
Date Activity Club - info Start  HCP Coördi-     nator Flights remarks sponsor
oeste Kop              
zat 5-jan wintercup GS 12:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
zat 12-jan wintercup GS 12:00 0 - 45 paul 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
zat 19-jan wintercup GS 13:00 0 - 45 ignace 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
zat 15-jun weekend La Bruyère 10:00 0 - 40 danny 18    
vrij 21-jun prijsuitreiking maand GS 19:30   SC      
zon 23-jun weekend  Louvain-la-neuve 10:00 0 - 36 sabine 18    
zat 29-jun t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 29-jun weekend Mérignies 10:00 0 - 40 jan 18    
zon 30-jun GS Eclectic GS 13:30 0 - 45 ignace 10 1x12 holes Eclectic
din 2-jul men's Wouwse Plantage 13:00 0 - 36 luc 10   Dany Cappelle
woe 3-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
woe 3-jul seniors & members Cleydael 11:00 0 - 36 paul 18   Filliers
vrij 5-jul GS François-Steenbeke cup GS 16:00 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Betty Steenbeke
zat 6-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
din 9-jul gvb proef  GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 10-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc    
don 11-jul seniors vlag competitie Waregem 11:00 0 - 44 paul 18    
vrij 12-jul GS Maison Sucrée challenge GS 15:00 0 - 45 luc 10 1x12 holes Maison Sucrée
zat 13-jul Scheldecup Oudenaarde 11:00   danny   TBD  
zat 13-jul weekend La Bruyère 10:00 0 - 40 alexis 18    
vrij 19-jul gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 19-jul GS Rabotvins Cup GS 13:00 0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins
zat 20-jul weekend Palingbeek 11:00 0 - 36 ignace 18    
zon 21-jul weekend+rabbits+jeugd Lille Metropole 10:00 0 - 45 eric 18 + 8 18h+2x9h  
vrij 26-jul t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 27-jul weekend Goes 10:00 0 - 36 danny 18    
zon 28-jul weekend Pierpont 10:30 0 - 36 ignace 18    
vrij 2-aug t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 3-aug weekend Oudenaarde 9:00 0 - 36 alexis 18    
zon 4-aug initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
din 6-aug men's Millenium 13:00 0 - 36 luc 10   Men Captains Prize
woe 7-aug gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 7-aug seniors team competitie De Brigode 11:00 0 - 36 paul 18    
vrij 9-aug GS Qualiglas Trophy GS 13:30 0 - 45 luc 10 1x12 holes Qualiglas
zon 11-aug weekend & Rabbits Arras 10:00 0 - 45 eric 8 + 3 18h+2x9h  
vrij 16-aug GS Rabotvins Cup GS 14:30 0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins
vrij 16-aug prijsuitreiking maand GS 19:30   SC      
zat 17-aug t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 17-aug rabbits & members+jeugd Ieper Open 9:30 0 - 45 frank 12 2X9 holes  
zat 17-aug ladies weekend Le Vert Parc 11:00 0 - 36 sabine 10   B, Steenbeke & S, Cantaert
zat 17-aug weekend Goldcup Spiegelven 10:15 0 - 28 ignace 9    
woe 21-aug seniors & members Koksijde 10:00 0 - 35 paul 18    
vrij 23-aug GS Eclectic GS 15:00 0 - 45 luc 10 1x12 holes Eclectic
zat 24-aug weekend Mérignies 10:00 0 - 40 ignace 18    
zon 25-aug theorie examen GS 10:30   eric      
don 29-aug Jeugdstage don/vrij GS 09:45-17:00   frank      
don 29-aug gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 30-aug GS Maison Sucrée challenge GS 13:00 0 - 45 luc 10 1x12 holes Maison Sucrée
zat 31-aug weekend Falnué 10:00 0 - 36 alexis 10    
zon 1-sep initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
woe 4-sep men's Mont Garni 13:00 0 - 36 luc 10   P,P, Sanders
woe 4-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 6-sep ladies (+ members) Waregem 12:00 0 - 44 sabine 18   Filliers
zat 7-sep t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 7-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 7-sep weekend Goes 10:00 0 - 36 danny 20    
zon 8-sep weekend+rabbits Lille Metropole 10:00 0 - 45 danny 18 + 8 18h+2x9h Maison Sucrée
zon 8-sep gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zon 8-sep GS New Instruphar cup GS 14:00 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Sophie Cantaert
din 11-sep ladies (+ members) Ternesse 11:00 0 - 36 danny 18   Distrilex & Intelligent Motion
woe 11-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
don 12-sep interclub seniors   10:00   danny   ronde 1  
vrij 13-sep t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 14-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 14-sep weekend Edingen 9:00 0 - 36 alexis 18    
zon 15-sep theorie examen GS 10:30   eric      
zon 15-sep weekend Beveren 10:00 0 - 36 ignace 12    
woe 18-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
don 19-sep interclub seniors   10:00   danny   ronde 2  
vrij 20-sep GS  Qualiglas Trophy GS 14:30 0 - 45 ignace 10 1x12 holes Qualiglas
vrij 20-sep prijsuitreiking maand GS 19:30   SC      
zat 21-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zat 21-sep weekend Rigenée 10:40 0 - 32 ignace 15    
zon 22-sep Ryder Cup GS 11:00 0 - 45 danny      
din 24-sep interclub seniors   10:00   danny      
woe 25-sep seniors & members Oudenaarde 10:00 0 - 40 paul 18   Adv. L.De Meulenaere & Partn.
woe 25-sep Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 27-sep gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 27-sep GS Rabotvins Cup GS 15:00 0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins
zat 28-sep weekend+rabbits+jeugd l'Empereur 10:00 0 - 45 alexis 18 + 6 18h+2x9h  
zat 28-sep Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zon 29-sep initiatie (kennismaking) GS 10:00   SC      
din 1-okt men's Kempense 13:00 0 - 36 luc 10   Patrick Thienpondt
woe 2-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
woe 2-okt Jeugd Golf op School  GS 17:00-18:30   frank      
don 3-okt t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
vrij 4-okt Ladies Invite Waregem 9:30 0 - 44 sabine 25  4bal  TB  
zat 5-okt Matchplay Outdoor - Finales GS 12:00   danny      
zat 5-okt Captains prize easy&early birds GS 10:00-14:20 0 - 45 danny     180 whiskies
woe 9-okt Jeugd Golf op School  GS 17:00-18:30   Jan      
woe 9-okt seniors & members Damme 10:00 0 - 35 paul 18   Seniors Captains Prize
zat 12-okt Galaxy Travel 10-10-10 Trophy             GS   10:10- 14:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Galaxy Travel
din 15-okt gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 16-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 18-okt GS Rabotvins Cup GS 13:30 0 - 45 paul 10 1x12 holes Rabotvins
vrij 18-okt prijsuitreiking maand GS 18:30   SC      
zat 19-okt t-baanbegeleiding  GS 8:30   marc      
zat 19-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
zon 20-okt GS Fun Cup 3 x 3 = 9 GS 13:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Fun Cup 3x3=9
woe 23-okt Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 25-okt men's dream Royal Latem GC 10:00 0 - 36 luc 18 scramble Ernst & Young
zat 26-okt Jeugdlessen  GS 9:30 - 11:30   jan      
din 29-okt Jeugdstage di/wo GS 09:45-17:00   jan      
vrij 1-nov seniors & members De Haenen 11:00 0 - 36 paul 18   Restaurant Bari
vrij 1-nov gvb proef GS 8:30 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
vrij 1-nov Matchplay Indoor- loting GS     danny      
zat 2-nov wintercup  GS 13:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
zon 3-nov theorie examen GS 10:30   eric      
woe 6-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
vrij 8-nov wintercup GS 13:00 0 - 45 sabine 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
zat 9-nov gvb proef GS 13:00 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
woe 13-nov Jeugdlessen  GS 14:00-16:00   jan      
don 14-nov wintercup GS 13:00 0 - 45 luc 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
vrij 15-nov gvb proef GS 13:00 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 16-nov t-baanbegeleiding  GS 13:00   marc      
zat 16-nov Coldcup Wimereux 11:00 0 - 36 ignace 10    
zat 23-nov wintercup GS 13:00 0 - 45 paul 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
vrij 6-dec gvb proef GS 13:00 baanp. marc 4 1x9 holes B-Active Travel
zat 7-dec -sinterklaas-wedstrijd l'Empereur 10:00 0 - 45 alexis 15 + 6 18h+2x9h
don 12-dec wintercup GS 13:00 0 - 45 danny 10 1x12 holes Galaxy Travel & Lounge
don 26-dec -kerstwedstrijd De Haenen 10:00 0 - 45 danny 18   Restaurant Bacchus